Sevgilim yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jira

Zettapat
Makaleler
20
Yer
Boeing 777
Türkçeci varsa şunu çevirebilir mi? Erkek eli değmiş kadın ile kadın eli değmiş erkek aynı anlama geliyor ama bu cümlede farklı gibi gösterilmiş. Yazan arkadaş nasıl yazdıysa artık. Ben bile anlamadım.
Dokunmak karşılıklı olur zaten. Yani dokunan tarafı kast ediyorsan iş başka. Anlam bozukluğu var biraz ama mesaj anlaşılıyor.

kino

Megapat
Makaleler
34
Bu konulardan pek anlamam, demek ki flörtleşmek o kadar basit bir eylem. Mesela cilveli konuşmak flörtleşme olduğunun yeterli bir göstergesi midir?

Flörtleşme tabii ki basit, sonuçta sevgililiğin bir altı. Her konuşmak, görüşmek, vakit geçirmek istediğinde meşgul olmuyorsa ve bahane bulmuyorsa bu flört için açık bir gösterge.

Bunları istediğinde devamlı meşgul oluyorsa orada flört vb. yoktur. Çünkü sana karşı meşguldür, başkası için değil.

kino

Megapat
Makaleler
34
Sevgilimi Starbucksa götürüp White Chocolate Mocha ısmarlamak benim racona ters. Yoksa ben de yaparım bir sevgili. Sevgili yapmak kolay tabi paran varsa. O yüzden 10 sevgilin olmuş.

Starbucks doğru düzgün gidebileceğin en ucuz yerlerden birisi.

Çomar kafelerde 2 saat oturduğun zaman daha fazlasını geçiriyorlar. Starbucks ekonomik bana göre.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı