Sevgilim zengin

fiqt

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar yaklaşık bir yıl oldu sevgili olalı ama kendimi çok yetersiz hissediyorum tip konusu vb değil onlar bize oranla çok zengin ve ailesiyle arası çok iyi ayda en az ailesiyle beraber 3 4 kez etkinlik yaparlar, yılda bir veya iki kez tatile çıkarlar yani kısacası aramız da fazlasıyla maddi fark var ben hayatım boyunca ne ailemle tatile gittim ne toplu bir etkinlik yaptık hiçbir şey yapmadık. Bu aralar bu konuyu kafama çok takıyorum ben normal geçer gider sanıyordum ama bir yılı açtı gitti bayağı ilerledik beni ailesiyle tanıştırdı annesi birkaç kez yemeğe çağırdı ama her ne kadar iyi de olsak ben çok kötü hissetmeye başladım. Yani kısacası onunla ayda bir veya iki kez AVM veya başka bir yere gittiğimiz de cebim de hiçbir şey kalmıyor istediğim hiçbir şeyi alamıyorum istediğim bir şeyi alınca ise bu sefer kız arkadaşıma yalan söylemek zorun da kalıyorum yok ailemle şuradayım buradayım ama aslın da hiçbir şey yapmayıp şarkı dinliyorum. Sizler hiç böyle bir boşluğa düştünüz mü? geri bir dönüşü de yok ailesiyle aram çok iyi babası dışın da onunla daha tanışmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı