Sevgilim yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
20 yıllık hayatımda toplasanız 10 tane sevgilim olmuştur. Ama hepsi para için olduğu için bıraktım. Sizlere sorum beni sevecek, bana inanacak güzel bir hayat arkadaşını nasıl bulabilirim?
Benim de yok.
16 yaşındayım.
Sevdiğim kızın birkaç sevgilisi ya da başka amaçla arkadaşları (?) var.
Sıkıntı yok bende, boş verdim, cümleten devam.
Doğru kişiyi bulduğun zaman olur.

20 yıllık hayatımda toplasanız 10 tane sevgilim olmuştur. Ama hepsi para için olduğu için bıraktım. Sizlere sorum beni sevecek, bana inanacak güzel bir hayat arkadaşını nasıl bulabilirim?
İlk başta paranızı belli etmeyin, güven ortamı oluşursa paylaşırsınız.
Ve "sevgili" değil hayat arkadaşı bulmaya bakın ki kalıcı olsun. Yoksa gönül eğlendirmek için bu işi yapanların kurbanı olabilirsiniz ki 10 kişi az değil, bir tık daha dikkatli olmaya bakın yani.

Maddi durumun bu kadar iyiyse bence üzülme. Yakında sibernetik çok daha gelişmiş olacak, tüm ihtiyaçlarını robot karşılar.

maxresdefault.jpg

Yıllık bakımını yaptır yeter, başka bir şey istemez. :D Ha bir de önlerinde küçük kız çocuklarını dövme, bu robotların tersi pis oluyor.

Yatın-kalkın halinize şükredin (inanıyorsanız). Keşke beni de, sevip ama sevilmediğim kişiler param olmadığı için sevmeseydi. Ya da yakışıklı değilim diye sevmeseydi. Bunlar için sevilmemek çok koymazdı bana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı