Sharkoon SHP650 V2 nasıl?

Massakax

Decapat
Daha fazla  
Aldığım Ürün bu. Şu an 500w kullanıyorum, eski olduğu için oyun oynarken yük bindiği zaman ekran gidip fan hızlıca dönüyor. Sistemi rahat bir şekilde besler mi? Ayrıca, konu spamlamamak için buraya yazıyorum, GamePower Ogre RGB kullanan var mı aranızda? Siparişlerimin arasında o da var.

Hocam bu eskinin F/P PSU'su.
Bu fiyata aldıysanız iade edin.
Pahalı şu an.
Detaya girmek istemiyorum ama, neredeyse benim cebimden bir kuruş çıkmayacak (Kredi kartı dolandırıcılığı vesaire değil, tamamen legal.). Anlık hızlıca araştırıp atmam sonucu bu Psu'yu söylettik. Şu anki Psu'yu görsen cebime 5 TL koyar bi' tekme de sen atarsın.

Bu forumda o model hakkında iyi şeyler söyleyen kimseye rastlamadım. Özellikle yüksek akım koruması(OCP) olmadığı için hiç sevilmiyor. Bir de yanılmıyorsam kabloları kısa diye eleştiriliyordu. Kasası geniş ve uzun mesafeden kablo kıvıracak olanlar sorun yaşayabilirmiş.

Bence iş görür.

Bu forumda o model hakkında iyi şeyler söyleyen kimseye rastlamadım. Özellikle yüksek akım koruması(OCP) olmadığı için hiç sevilmiyor. Bir de yanılmıyorsam kabloları kısa diye eleştiriliyordu. Kasası geniş ve uzun mesafeden kablo kıvıracak olanlar sorun yaşayabilirmiş.

Bence iş görür.
Kasa olarakta Bu sipariş edildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı