Sharkoon SKILLER SGH-30 Oyuncu kulaklığı incelemesi

Hocam tekerlek fuldeyken sesini çok hafif kısıyorum ama çok ufak bir şekilde. Bunun üzerine kulaklığın sol tarafının sesi kısılıyor, sağ tarafın sesi normal şekilde gelmeye devam ediyor. Hepsiburada üzerinden almıştım şu an talepte bulundum.

Üründe bir hata olabilir ama illa ki tekerlekten değiştirmenize de gerek yok, tekerleği full hale getirip pc üzerinden de değiştirebilirsiniz. Çok rahatsız ediyorsa garantiye gönderebilirsiniz, benim kulaklığımda böyle bir sorun yok, belli ki ürün fabrika çıkışlı hatalı.

Garantiye nereden yollayabilirim bilmiyorum. Hepsiburada'dan talep oluşturdum. Böyle durumlarda biraz pimpirikliyimdir de.

Kulaklığın pedleri çıkmıyor.
Geri takamıyorum.
Yardımcı olur musunuz?
İlk defa böyle bir sorun duydum. Elimden bir şey gelmiyor. YouTube'dan bu ve buna benzer kulaklıkların pedlerinin değiştirilmesi videolarına bakmanı tavsiye etmekten başka bir şey yapamam maalesef.

Kulaklığın pedleri çıkmıyor.
Geri takamıyorum.
Yardımcı olur musunuz?
Çıkarmayı hiç denemedim ama çıktığına eminim, geri nasıl takılır bir fikrim yok, ufak bir araştırma yapabilirsiniz internette, zor bir şey olduğunu sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…