Sharkoon SKILLER SGH-30 Oyuncu kulaklığı incelemesi

Rampage, James Donkey ve GamePower gibi markalar yurt dışından ucuza getirttikleri ürünlere marka basıp satıyorlar ve geneli her anlamda kalitesiz oluyor, Sharkoon ise kendi ürünlerini üreten Alman asıllı bir firma, dediğiniz sorunları yazın da biz de bilelim çünkü bildiğim ve araştırdığım kadarıyla kulaklığın ciddi bir kronik sorunu yok, arkadaşlarım arasından da şikayet eden hiç olmadı.

Son düzenleme:

Zaten bu konuya daha önce yazmıştım sorununu. Marka basıyor, internet kafe kulaklığı vs. dediğiniz tarzda bir sorun ve çok basit. Kulaklığın tek tarafının sesi kısılıyordu. Ayrıca bu saydığınız markaların alıp üstüne marka bastığını ispatlar mısınız?

Belli ki fabrika çıkışlı hatalıydı, üstelik yazılım üzerinden sağa ve sola gidecek olan seslerin düzeyi ayarlanıyor, ufak bir işlemle bu sorunu çözebilirdiniz.

Forumda tonla konu var, zaman harcayıp tek tek konu atmak istemiyorum, araştırıp bulabilirsiniz. Forum üyeleri arasında bu markaları öneren kişi sayısı oldukça azdır, önerenler genelde pek araştırmamış kişiler oluyorlar.

Aklıma gelenlerden birini söyleyebilirim yine de, Aliexpress üzerinden bakarsanız E900 Pro diye bir kulaklık var, kendisi Rampage Drop Plus'ın aynısıdır.

Yazılım üzerinden ayarlandığını biliyorum zaten ama oradan o sorunu çözdükten sonra kulaklığın hatalı olduğu gerçeği değişmiyor.

Yazılım üzerinden ayarlandığını biliyorum zaten ama oradan o sorunu çözdükten sonra kulaklığın hatalı olduğu gerçeği değişmiyor.
Yani her üründe meydana gelebilecek bir hata, zaten kulaklığın kronik bir problemi değil, bu yaşadığınız hata kulaklığın bir sorunu mu o da belli değil, bir şekilde kulaklığa zarar vermiş de olabilirsiniz, bunların hiçbirini bilemeyeceğim için kulaklığa olumsuz bir şey söyleyemem, üstelik zaten çözümü basit olan bir sorun, garantiye gönderseydiniz de yardımcı olurlardı, kulaklığı kötülemenin anlamı yok.

Zaten kulaklığı kötülemedim fark ettiyseniz ses kalitesi iyi gibi yorumlarımda var. Sorunla sadece ben karşılaşmış olabilirim. Sadece deneyimlerimi belirtmek istedim.

Zaten kulaklığı kötülemedim fark ettiyseniz ses kalitesi iyi gibi yorumlarımda var. Sorunla sadece ben karşılaşmış olabilirim. Sadece deneyimlerimi belirtmek istedim.
Yorumlarınızı kim okusa kulaklığa olumsuz yorum yaptığınızı düşünür, ben insanların yanlış yönlendirilmelerini istemedim, kulaklık 420 lira eder mi tartışılır fakat 300 lira bandındaki en iyi kulaklıklardandır.

Zaten sesi %50 üzeri kullanmıyorum her zaman kısık kullanarak düşük seslere alıştırmaya çalışıyorum kendimi. Antalya'da yaşıyorum fazlasıyla sıcak fakat kumaş ped almayı düşünebilirim uyumlu bulursam. CH321 bir arkadaşıma aldırdım fakat yine de arka plan sesi var Sharkoon da beğendiğim olay bu zaten 0 arka plan sesi alıyor. Bir diğer problemim 3.5mm jack kullanmak istemiyorum çünkü anakartımın ses yongası kötü bu yüzden USB bir kulaklık seçmem gerektiğini düşünüyorum. Stoklara girmesini beklemekten başka çarem yok sanırım şimdilik.

CH321 ve SGH-30'un ikisinde de ses kartı var, SGH-30'un mikrofonunu daha başarılı buluyorum ve kendi yazılımı da var, CH321'in pedleri de deri diye biliyorum, ben de sizin gibi %50 seviyelerinde kullanıyorum sesi ve hiçbir problem yaşamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…