Shiftdelete.net'ten Geldim Tanışalım

Fragger

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Geforce RTX 4060 Ti
Anakart: Asus Prime B550M-K
İşlemci: Ryzen 5 5600
RAM: GSKILL 8GB RIPJAWS V 2x8
SSD: Samsung 980 Pro 2TB
SSD2 : GOODRAM 512GB
Monitör: Dell E2417H
Sıvı Soğutma: PowerBoost NOBLE 120 Rainbow
PSU: FSP 650W
Meslek
Finans
Merhaba Arkadaşlar,

Shiftdelete'nin forumunda Süper Moderatör olarak görevliydim fakat görevim ile birlikte forumu da bıraktım. Aslında 4 Kasım 2017 tarihinden beri Technopat Sosyal'de üyeliğim vardı fakat farklı bir teknoloji sitesinin forumunda yönetici olduğum için bu forumda aktif olmak istemedim. 2 gündür aktifim. İmzamda da yer aldığı gibi ismim Aytaç. Herkese iyi forumlar dilerim.

Ben Handsome. Kedileri severim.

Sosyal'de bir sürü kategori var. Sorunlarını, sorularını paylaşabilirsin. Sıkıntılı bir mesaj gördüğünde rapor edebilir, faydalı gördüğün yorumları beğenebilirsin. Yazım hatalarına ceza verilmiyor ama imla vb. hatalarına ceza veriliyor.
ryzen = ban
rayzın = ban
Rzyen = sorun yok

Havaryu nevaryu.
Bir öneri vereyim, burası araştırman için iyi bir ortam. Bilgisayar donanımları, felsefi düşünceler, bilim konuları gibi başlıklarda araştırma yaptırmaya müsait. Bir konu hakkında uğraşabilirsin.

Havaryu nevaryu.
Bir öneri vereyim, burası araştırman için iyi bir ortam. Bilgisayar donanımları, felsefi düşünceler, bilim konuları gibi başlıklarda araştırma yaptırmaya müsait. Bir konu hakkında uğraşabilirsin.

Bilgime daha fazla bilgi katabileceğim bir ortam olduğunu biliyordum. Bakalı önümüzdeki zamanlarda bizi neler bekleyecek.

Ben Handsome. Kedileri severim.

Sosyal'de bir sürü kategori var. Sorunlarını, sorularını paylaşabilirsin. Sıkıntılı bir mesaj gördüğünde rapor edebilir, faydalı gördüğün yorumları beğenebilirsin. Yazım hatalarına ceza verilmiyor ama imla vb. hatalarına ceza veriliyor.
ryzen = ban
rayzın = ban
Rzyen = sorun yok
Ryzen olmasın o :)
Her şeyi demişsin sen.
Ayrıca gördüğün yanlışları istisna olmadan rapor et. Sadece yazım yanlışı değil. Yanlış bilgilendirme, konu hortlatma gibi şeyleri de et.

Ben Recep, epey aktifimdir. Zaten senle bir kaç konuda denk geldik galiba.
Hoşgeldin Aytaç.

Hoşgeldin Aytaç. İyi forumlar dilerim. Seveceksin forumu zamanla.

Hoş bulduk, öyle olacağına eminim.
Hoşgeldin, seni bir yerlerden gözüm ısırıyordu zaten. :D

Hoş bulduk, burada mı başka yerde mi? :D
Ryzen olmasın o :)
Her şeyi demişsin sen.
Ayrıca gördüğün yanlışları istisna olmadan rapor et. Sadece yazım yanlışı değil. Yanlış bilgilendirme, konu hortlatma gibi şeyleri de et.

Ben Recep, epey aktifimdir. Zaten senle bir kaç konuda denk geldik galiba.
Hoşgeldin Aytaç.

Hoş bulduk Recep. Evet, bazı konularda denk geldik. Biraz foruma alışmam gerekiyor, kurallar biraz farklı fakat zor değil, alışmam çok uzun sürmez :)

Merhaba Arkadaşlar,

Shiftdelete'nin forumunda Süper Moderatör olarak görevliydim fakat görevim ile birlikte forumu da bıraktım. Aslında 4 Kasım 2017 tarihinden beri Technopat Sosyal'de üyeliğim vardı fakat farklı bir teknoloji sitesinin forumunda yönetici olduğum için bu forumda aktif olmak istemedim. 2 gündür aktifim. İmzamda da yer aldığı gibi ismim Aytaç. Herkese iyi forumlar dilerim.
Hoşgeldiniz. Acilen Casper ve Reeder'i bırakman gerek :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı