Tanışalım mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fatih Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kötü bir amacım yok. Amacım eğlenmek. Biraz kendinizden bahseder misiniz? Ben başlıyorum. Adım Fatih, Karaman'da yaşıyorum. 15,5 yaşındayım (16 diyebiliriz). Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi 9.sınıf öğrencisiyim. Geçen yıl hazırlık sınıfındaydım. Kardeşim yok. Benden bu kadar. Sıra sizde. :)

Tanışalım tanışalım tabi, yalnız gerek yok karıştırmaya İmamı vede Hatip'i :morgöz:

Ben er36po namı diğer Customcu Baba :saçma: Ama siz bana sadece Erkan polat diye de hitap edebilirsiniz :rolleyes:
3 çocuk babasıyım, inşaat işleriyle uğraşmaktayım (yani asıl mesleğimle.) Her ne kadar ocağıma incir ağacı dikmiş olsa da, elektronik ürünleri (elektrikle çalışan herşeyi) pek bi sever sayarım :rolleyes: Bu bağlda Technolat'ı da çok severim çünkü o da elektrikle çalışıyor :D

Merhaba ben Engin Ar, 35 yasindayim, evli, mutlu 2 cocukluyum. 11 seneyi geckin BMW Regensburg'da calisiyorum. Ayni zamanda ek is olarak webmasterlik yapiyorum, siteler kuruyor ve onlarla ugrasiyorum, Internetten Para Kazanma konusunda kendimi gelistirmeye calisiyorum.

Hobilerim cocuklarimla vakit gecirmek, kayak kaymak, DSLR makineler ile resim cekmek, DJI drone ucurmak (özellikle GoPro ile), film ve dizi izlemek, yeni teknolojileri takip etmek ve zirt pirt tatile cikmak. :)

Sanirim bu kadar yeter. :)

Merhaba benim ismim Harun 18 yaşındayım. Mersinde yaşıyorum lise son sınıf öğrencisiyim. Daha önce senin gibi ben de 9.sınıfı Karamanda okudum daha sonra babamın tayini mersine çıkınca burda okumaya devam ettim. 3 kardeşiz ve ben ortancayım. :D

Mersinli değilim yanlış anladınız galiba ama sırf sizi kırmamak amacıyla mersinli olayım. :D Doğum yerim Bursa aslen Kayseriliyim. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı