Şifa duaları işe yarar mı?

İnternette bulduğun bir duayı değil, aklından ne geçiyorsa öyle dua et. Eğer Tanrı gerçekten varsa işe yarayabilir, yoksa da işe yarayacağına inanmak psikolojini güçlendirir. Yani her türlü olumlu etki eder. :)

Hocam bravo. Din konusuna bilim ile cevap verdiniz. Din de mantıklı gelmeyen şeyler imkansız mı oluyor sizce?
Tamam yeter artık. Konuyu din tartışmasına çevirme. Dediğim gibi işe yarasaydı doktorlar yerine din adamları olurdu. Aynı şeyleri ben de denedim, safsatadan başka bir şey değil.

Zaten 1 belirti var o da göğüs ağrısı. Hocam ayrıca korona var ne doktoru?

Gerekli önlemleri aldıktan sonra gidebilirsiniz diye düşünüyorum. Bir de gögüs ağrısının çok sebebi olabilir hocam. Başınıza gelebilecek en kötü şeye yormanıza gerek yok. Eğer birkaç gün geçtiği halde ağrımaya devam ederse o zaman sıkıntı olduğunu düşünebilirsiniz.

Git o zaman başka yere aç. Banane senin dininden. Biz burada bilimsel konuşuyoruz. Sağlık gidip dua okumakla olmaz. O zaman şu an doktorlar yerine hocalar olurdu.

Seni bu konuya girmeye mi zorladılar? Girme kardeşim. Özel hayatları için konu açan şahıslara değil de gelmiş adam akıllı soru soran kişiye tepki görseriyorsan yaptığın ikiyüzlülüktür.

Geri
Yukarı