Sıfır giriş seviyesi bilgisayar satma

Jteve Sobs

Centipat
Nadiren de olsa iyi indirimlere denk gidiyorum. Gaming Gecesi olsun İtopyanın arada bir yaptığı uyumayanlara özel tarzı etkinlikler olsun. Size sorum şu uygun fiyatlı ürünleri kapsam ondan sonra Total'de 450 500₺ civarı bir kazancım olur o fiyata satsam birinin alacağını düşünmüyorum ama onu da 250₺ indirerek yani 250₺ kar yaparak satabilir miyim parçalar sıfır olacak. Bu tarz al sat yapanlar var mı piyasa dönüyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işi bende yapıyorum. Piyasa dönüyor fakat sıfır ürün sattığın için fatura istiyolar haklı olarak insanlar senin maliyetini ögrendiklerinde hem faturalar kendi adlarına olmadığı için hemde senin sistemi toparlayarak kazandığın 200 tl yi kolay para kazanıyosun diye düşünüp bizden de kar etme diyenler oluyor. En güzel çözüm ise evini home ofis göster. Vergini öde faturalar sende kalsın ayrı bir dosya tut Faturayı parça parça değil tüm sisteme kes işçiliğinide faturana ekle. Ama ürün arızalandığında garantileri ile senin uğraşman lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı