Sıfır Olarak Alınan Telefonun 2. El Çıkması

Nerede 1300 lira Karabel, açıkla bakayım.

Ekran görüntüsü delile girmiyor. Ayrıca fatura almadıysa geçmiş olsun. Okuyunca benim sinirim hopladı diyor ben satıcıyı savunmuyorum bizim adam uyanık olmasını bilecek. Aç bir bak telefona önce değil mi? Bizim adamın hiç mi suçu yok?

Yazdıklarımın tamamını okudun mu acaba? Ekran görüntüsünü ne olur ne olmaz diye alsın dedim ve bilirkişiye gideceğini söyledim. O cihazın gerekirse baz istasyonu ile ilk iletişim kurduğu gün bile bulunurda sıfır olmadığı ispatlanır ama neyse ben sana daha fazla laf anlatmaya çalışmayacağım. Adam fatura aldığını bile belirtmiş onuda okumamışsın kardeşim ne diyim.

Yazdıklarımın tamamını okudun mu acaba? Ekran görüntüsünü ne olur ne olmaz diye alsın dedim ve bilirkişiye gideceğini söyledim. O cihazın gerekirse baz istasyonu ile ilk iletişim kurduğu gün bile bulunurda sıfır olmadığı ispatlanır ama neyse ben sana daha fazla laf anlatmaya çalışmayacağım. Adam fatura aldığını bile belirtmiş onuda okumamışsın kardeşim ne diyim.
Tamam da niye insan gibi demiyorsun? Yok çıldırdım felan.

Tamam da niye insan gibi demiyorsun? Yok çıldırdım felan.
Arkadaşım o zaman çıkıpta adama
Hiçbir hakkınız yok tamamen kendi hatanız suçu kendinizde arayın.
demeyeceksin. Bilmiyorsan insanlara hakkın yok şu yok bu yok diye atar gider yapma. Bende seni dolandırayım sonra çıkıp biri desin ki hakkın yok sıfır dediyse bile bakacaksın suçu kendinde ara, emin ol birçok kişi sinirlenecektir buna. Laf anlatmaya çalışmayacağım demiştim de neyse yine hakim olamadım kendime..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı