Sıfır Olarak Alınan Telefonun 2. El Çıkması

Hiç bir hakkınız yok tamamen kendi hatanız suçu kendinizde arayın. Kimse size o kadar ucuza garantili sıfır mal veremez.
Birisi şu arkadaşa yanlış bilgilendirme vs. den uyarıda falan bulunabilir mi. Okuyunca benim sinirlerim hopladı.

Hakkın var arkadaşların dediği gibi mesajların görüntülerini al. İade almazsa doğru Tüketici Hakem Heyetine başvur. 8480TL'ye kadar THH'ler ilgileniyor. Birkaç ay sürer belki bilirkişiye vs. gitme ihtimali var ama paranı her türlü alırsın.
2019 Yılı THH Limitleri Kaynak: 2019 Yılı Tüketici Hakem Heyetlerine Başvurularda Parasal Sınırlar Yeniden Belirlendi.

Faturanız var, adam sizi kandırmış. İade almak hakkınız. Onlara dava açabilirsiniz. Ama telefonun IMEI kayıtlı olmaması garip. Aman ha, dayak yemeyin hakkımızı arıyoruz diye :D

M20'nin zaten fiyatı 1300-1600 TL civarlarında. Neden hakkı olmuyormuş?
Nerede 1300 lira Karabel, açıkla bakayım.
Birisi şu arkadaşa yanlış bilgilendirme vs. den uyarıda falan bulunabilir mi. Okuyunca benim sinirlerim hopladı.

Hakkın var arkadaşların dediği gibi mesajların görüntülerini al. İade almazsa doğru Tüketici Hakem Heyetine başvur. 8480TL'ye kadar THH'ler ilgileniyor. Birkaç ay sürer belki bilirkişiye vs. gitme ihtimali var ama paranı her türlü alırsın.
2019 Yılı THH Limitleri Kaynak: 2019 Yılı Tüketici Hakem Heyetlerine Başvurularda Parasal Sınırlar Yeniden Belirlendi.
Ekran görüntüsü delile girmiyor. Ayrıca fatura almadıysa geçmiş olsun. Okuyunca benim sinirim hopladı diyor ben satıcıyı savunmuyorum bizim adam uyanık olmasını bilecek. Aç bir bak telefona önce değil mi? Bizim adamın hiç mi suçu yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede 1300 lira Karabel açıkla bakayım.

Öncelikle, üslubunuza dikkat edin. Soyadı da büyük harfle başlar.

405784

Şimdi "Bunlar ithalatçı garantili." diyeceksiniz. Ne fark eder? Sonuçta var mı? Var.

Ekran görüntüsü delile girmiyor. Ayrıca fatura almadıysa geçmiş olsun. Okuyunca benim sinirim hopladı diyor ben satıcıyı savunmuyorum bizim adam uyanık olmasını bilecek. Aç bir bak telefona önce değil mi? Bizim adamın hiç mi suçu yok?

Konu sahibi zaten faturasının olduğunu söyledi. Ayrıca evet, belki suçu var. Orada bakabilirdi. Ama önceki yorumunuz tamamen satıcıyı savunmaya yönelikti.

Ekleme: Konu sahibi zaten iade aldığını belirtmiş.

Herkes haklı beyler sakin. Hata bizde. Evet telefonu kontrol ettik ama adam el çabukluğuyla dolaba eğildi ve oradan bir şeyler aldı. Yani adamda suçlu olabilir bizde. Neyse ki bugün gittik ve bana göre dükkanda 2 müşteri var diye bir şey diyemediler ve hemen 1300 TL yi elimize saydılar. :D

Herkes haklı beyler sakin. Hata bizde. Evet telefonu kontrol ettik ama adam el çabukluğuyla dolaba eğildi ve oradan bir şeyler aldı. Yani adamda suçlu olabilir bizde. Neyse ki bugün gittik ve bana göre dükkanda 2 müşteri var diye bir şey diyemediler ve hemen 1300 TL yi elimize saydılar. :D
Hadi geçmiş olsun. Ucuz yırttınız. Bundan sonra ders olmuş olur. Daha beterlerine denk gelebilirdiniz :)

Geçmiş olsun. Bence alma imkanınız varsa internetten alın derim. İnternet alışveriş yasasına göre 14 gün içinde iade hakkınız oluyor.

Fazla hevesli olmayın öyle hır gür çıkmasına, inşallah tatlı yolla çözülür yapılan bu yanlış. Doğu Bank ufaktan sıkıntılı yerdir, basarız diye gidip sopa yemeyin sonra. 😄
Düşünsene telefonu alıp parayıda vermiyorlarmış😂😂😂
Yerine başka telefon ver deseydin😂😂 Geçmiş oldun kardeşim.

Düşünsene telefonu alıp parayıda vermiyorlarmış😂😂😂

Yerine başka telefon ver deseydin😂😂 Geçmiş oldun kardeşim.
Aman aman aynı dükkandan adımımı içeri atmam adam iyi birine benziyor da yanında duran biri daha var tam bir dolandırıcı tipi :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı