Sıfır PS4 Pro nereden bulabilirim?

Özel oyunlar PS aldırır. PS4 tam olarak ölmedi son oyunlar gene çıkacak. Bence ikinci el temiz alınır. Büyük ihtimal yaza doğru CFW'de çıkacağından oyuna para vermezsiniz.

Özel oyunlar PS aldırır. PS4 tam olarak ölmedi son oyunlar gene çıkacak. Bence ikinci el temiz alınır. Büyük ihtimal yaza doğru CFW'de çıkacağından oyuna para vermezsiniz.

Kanka Şura var bu adamları biliyor musun güvenilir mi internetten sipariş edeceğim instegramda 50k takipçileri var bayağı satış yapıyorlar ama benim anne babayı nasıl ikna ederim bilmiyorum sence güvenliri mi?
Bir de TV 4K PS4 Slim olur mu ki yani çözünürlükte sorun yaşar mıyım kötü görüntü olur mu?
Hocam birbirimizi biraz yanlış anlamışız. PS exclusive istiyorsanız elbet alın :) söyleyiş şeklinizle oyun türü olarak anlaşılıyor.

Şimdi ben liseye gidiyorum üniversiteye gidene kadar oyun ihtiyacımı görsün yeter hikayeli oyun oynarım FIFA falan takılırım arada yani onun için isitiyorum ama PS bile olmuş 5bin TL ne yaparsın ilk okuldan beridir PC toplamaya PS almaya çalışırım.

Kanka Şura var bu adamları biliyor musun güvenilir mi internetten sipariş edeceğim instegramda 50k takipçileri var bayağı satış yapıyorlar ama benim anne babayı nasıl ikna ederim bilmiyorum sence güvenliri mi?
Bir de TV 4K PS4 Slim olur mu ki yani çözünürlükte sorun yaşar mıyım kötü görüntü olur mu?

İstediğiniz kalitede görüntü alamazsınız. Performansı çok düşük. Düz PS4 yeni serilerden almanız Slim'den daha mantıklı olur.

Şimdi ben liseye gidiyorum üniversiteye gidene kadar oyun ihtiyacımı görsün yeter hikayeli oyun oynarım FIFA falan takılırım arada yani onun için isitiyorum ama PS bile olmuş 5bin TL ne yaparsın ilk okuldan beridir PC toplamaya PS almaya çalışırım.

PS4 de Pro da sizi üniversiteye kadar bir nebze. PS4 Pro 1080p 30 FPS stabil oynatıyor genelde. PS Exclusive'lerin avantajlarından daha iyi yararlanmak isterseniz PS5 digital tercih edebilirsiniz hâlâ daha 6bin TL civarı satılıyor ki bu konsol için şu zamanda harika fiyat. 4K 60FPS için değer.

İstediğiniz kalitede görüntü alamazsınız. Performansı çok düşük. Düz PS4 yeni serilerden almanız Slim'den daha mantıklı olur.

PS4 de Pro da sizi üniversiteye kadar bir nebze. PS4 Pro 1080p 30 FPS stabil oynatıyor genelde. PS Exclusive'lerin avantajlarından daha iyi yararlanmak isterseniz PS5 Digital tercih edebilirsiniz hâlâ daha 6bin TL civarı satılıyor ki bu konsol için şu zamanda harika fiyat. 4K 60FPS için değer.

Kanka şimdi çok büccem yok kendi paramlada almıyorum normal bücceli bir aileyiz ve aileme bu zamanda çok yük olmak istemiyorum PS4 Pro falan düşünüyorum 2.el 5-6 bin TL en fazla büccem işte 1,5 yıl boyunca harçlıklarla falan 2.el de oyun alacağım öyle idare ederim, PS5 Digital alırsam oyunları sanal almam gerekiyor ve sanallar ciddi para + olarak PS5 de ciddi para o kadar büccem yok yani.

Kanka şimdi çok büccem yok kendi paramlada almıyorum normal bücceli bir aileyiz ve aileme bu zamanda çok yük olmak istemiyorum PS4 Pro falan düşünüyorum 2.el 5-6 bin TL en fazla büccem işte 1,5 yıl boyunca harçlıklarla falan 2.el de oyun alacağım öyle idare ederim, PS5 digital alırsam oyunları sanal almam gerekiyor ve sanallar ciddi para + olarak PS5 de ciddi para o kadar büccem yok yani.

2. elden anlasam elimden geldiğince yardım ederdim ama 2. el konusunda 0 bilgim var.

Yeni konular

Geri
Yukarı