Sıfırdan TYT 2 ayda biter mi?

@Burak Koçoğlu benim de bitirmekten kastım oydu.

Buradaki insanlara ve dışardaki insanlara sorduklarıma göre hedefimde biraz değişiklikler yaptım. 50 bin zor bir hedef. Şu an 7 saat çalışma süresine ulaştım ama önemli olan zaten verimli çalışmak.

Düzenli çalışmaya devam et. Eğer cidden çabalarsan sınav anında da rahat olursan en iyi sınavın gerçek sınav olur. Benim ve çoğu arkadaşımın öyle olmuştu.

Kolay denemelerde en son (Aktif Yön) 42 yaptım. Türkçe 15 mat 10 sosyal 15 fen 2 civarlarında. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Dostum kusura bakma ama 15 Türkçe yapman çok ama çok kötü bir şey. Türkçe'den hiçbir şey bilmesen bile en az 20 net yapabilmen lazım. Sınava kadar her sabah 30 tane paragraf sorusu çöz kesinlikle faydasını göreceksin. Ancak dediğim gibi Türkçe'den 15 yapman çok kötü.

Kimseyi dinlemeyin hocam siz çalışın. Eminim ki olmaz yazanların en az yarısı bunu kasıtlı yazıyor. Olmaz diye bir şey yok. 42 yaşında 2 aylık çalışmayla ilk 3000’e giren insan tanıyorum ben. Şu an sınav senem olsa ben de size çalışmayın derdim bu arada, herkes çıkarına göre…

Kimseyi dinlemeyin hocam siz çalışın. Eminim ki olmaz yazanların en az yarısı bunu kasıtlı yazıyor. Olmaz diye bir şey yok. 42 yaşında 2 aylık çalışmayla ilk 3000’e giren insan tanıyorum ben. Şu an sınav senem olsa ben de size çalışmayın derdim bu arada, herkes çıkarına göre…
8 netle başladım, başlarda yazmaya utandım. Şuan 44 orta seviye denemelerde. Süreden dolayı böyle. 1 buçuk saat daha koyarsam 61 net yapıyorum. Tyt ye 11 Ekim de başladım, şuan konuların yarısı bitti. Ocakta full bitmiş olacak. Losers başkalarının başarmasını istemez.

8 netle başladım, başlarda yazmaya utandım. Şu an 44 orta seviye denemelerde. Süreden dolayı böyle. 1 buçuk saat daha koyarsam 61 net yapıyorum. TYT'ye 11 Ekim de başladım, şu an konuların yarısı bitti. Ocakta Full bitmiş olacak. Losers başkalarının başarmasını istemez.

Ben daha gerideyim kimya da 3. ünite yeni geçtim, biyolojiye yeni başlayacağım, fizikte de 3. üniteye yeni geçtim. Matta basit eşitsizlikteyim, Geometri, Türkçe ve sosyal sıfır hiç başlamadım yarın başlayacağım onlara da.

Geri
Yukarı