Çözüldü Şifresi hacklenen sistemde format atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

takoX

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Bundan 1 gün önce bilgisayarımın şifresi hacklendi. Bilgisayara giriş yapamadım. Sonra format atmam istendi, videolardan izlediğime göre Windows ayarlarına gidiyor herkes. Sorun gider, gelişmiş seçenekler falan. Ben bunları yaparken de bilgisayar şifresi istiyor. Bir de bilgisayarla beraber CD de geldi ama kasada CD-ROM yok. Ne yapıcağımı bilemedim. Yardım eden olursa sevinirim.

Çözüm
@takoX İsimlendirme hocam çok takılmayın.

Bilgisayar -> Sağ Tık -> Yönet -> Disk Yönetimi -> Seçtiğiniz Disk -> Sağ tık "Sürücü Harf ve Yolu Değiştir" -> Değiştir -> Şu Harfi Ata

Bu yoldan değiştirebilirsin disk harfini.
Selamünaleyküm. Bundan 1 gün önce bilgisayarımın şifresi hacklendi. Bilgisayara giriş yapamadım. Sonra format atmam istendi, videolardan izlediğime göre Windows ayarlarına gidiyor herkes. Sorun gider, gelişmiş seçenekler falan. Ben bunları yaparken de bilgisayar şifresi istiyor. Bir de bilgisayarla beraber CD de geldi ama kasada CD-ROM yok. Ne yapıcağımı bilemedim. Yardım eden olursa sevinirim.
Gidip başka bir bilgisayardan at şunu flasa:

Sorun gider Vb. derken Windows flası olmadan Windows'a atar seni.

BIOS'a giriş yapabiliyorsanız başka bilgisayar aracılığı ile format USB'si oluşturup Boot menüsünden halledebilirsiniz

USB ile format atın hocam.

Bilgisayarda işlem yapabiliyorsan bunu uygula veya farklı bir bilgisayarda yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(BIOS tipi eskiyse MBR (CSM diye de geçebilir.) seç.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eskiden şifreyi geçmek için sistemi güvenli modda açar, güvenli moddayken şifreyi geçersiz kılar sonra normal olarak açıp yolumuza devam ederdik windows 10 da da oluyor mu bakmadım hiç, bir araştırın.

Eskiden şifreyi geçmek için sistemi güvenli modda açar, güvenli moddayken şifreyi geçersiz kılar sonra normal olarak açıp yolumuza devam ederdik Windows 10 da da oluyor mu bakmadım hiç, bir araştırın.

Teşekkürler format attım ama bu seferde D klasörüm kayboldu sadece C ve E klasörüm var.

Geri
Yukarı