Sigara içen çocuklar

Aurora1

Hectopat
Yer
Güney Kore
Geçenlerde bir iş için bir telefoncuya gitmiştim. Telefoncunun yanındaki internet kafe muadili yerden en büyüklerinin 16 yaşında olduğunu düşündüğüm çocuklar sigara tüttürerek çıkıyor sıra sıra çıkıyor.

Bir de bir yürüyüşleri var görmeniz lazım. Sanarsın mekan basmış paşa hazretleri.

En çok ailelerine üzülüyorum maalesef böyle kişilerin. Genelleme yapmak istemem ama sen çocuğunu okula gönderiyorsun bir yerlere gelsin, senin çektiklerini çekmesin diye. Aslında neler dönüyor arkada...

Son düzenleme:
İki sebep ya aile ilgisiz ya çocuk ilgi alanlarından dolayı sigara içen arkadaşlar ile takılıyor ve istemsiz başlamış. Yine de iş ailede bitiyor hiç ilgilenmiyorlar çocukla. Benim annem de babam da bu konularda hassas. Kardeşlerim dahil bir dal ağzımıza sürmüşlüğümüz yok. Yaş 24.

İki sebep ya aile ilgisiz ya çocuk ilgi alanlarından dolayı sigara içen arkadaşlar ile takılıyor ve istemsiz başlamış. Yine de iş ailede bitiyor hiç ilgilenmiyorlar çocukla. Benim annem de babam da bu konularda hassas. Kardeşlerim dahil bir dal ağzımıza sürmüşlüğümüz yok. Yaş 24.
Hocam emin olun bazen ailenin haberi dahi olmayabiliyor. 🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı