Sigara nasıl bırakılır?

Hic bir şey işe yaramıyor nikotin sakızı bant falan fistan, en mantıklısı ve bırakmanın kesin yolu kendi sağlığın ve paran üzerine düşünüp kesin bir bırakma kararı almak.

Fiyatları ne kadar hocam.
Lark 30 Parlement 33,5.
Hic bir şey işe yaramıyor nikotin sakızı bant falan fistan, en mantıklısı ve bırakmanın kesin yolu kendi sağlığın ve paran üzerine düşünüp kesin bir bırakma kararı almak.
Denedim. 2 gün sonra tuvalette sigara arıyorum.
Bırakma tütün al daha ucuz.
Ya parasında da çok değilim. Döner yiyeceğime simit yiyorum. Kimse simit yemekten ölmemiştir herhalde. Ama sağlığıma zararlı. Yoksa kaçak Parlement 20 lira.

Ailenle birlikte sigara bırakma polikliniğine git. Reşit olmayan sigara bağımlılarına da yardımcı oluyorlar.
Ailemin haberi yok. Onlar öğrenmeden bırakmak istiyorum. Zaten o yüzden burda konu açtım. Yoksa giderim tabii niye gitmiyim.

Vallahi her gün önüme 35TL para koyan olsa her gün kullanırım şu illeti ama işte 35TL dile kolay.
Sağlığa zararını geçtim, zaten ilk içişlerinde ciğere olan hasarı veriyor ama maddi sıkıntı çok zor. Sırf bunu düşünüp bile bırakabileceğini düşünüyorum.

Sigara içtiğin durum ve zamanları kontrol et, örnek yemekten sonra, örnek kahve ile v.b
O zamanlarda sigara içmemek için, elini oyalamak için bir yol bulabilirsin. 1-2 hafta kadar nikotin yoksunluğu, eğer bünyen bağımlıysa, sinirlerini yoracak şekilde seni zorlayabilir. Sonra bırakırsın.

Sigara matah bir şey değil.

Vallahi her gün önüme 35TL para koyan olsa her gün kullanırım şu illeti ama işte 35TL dile kolay.
Sağlığa zararını geçtim, zaten ilk içişlerinde ciğere olan hasarı veriyor ama maddi sıkıntı çok zor. Sırf bunu düşünüp bile bırakabileceğini düşünüyorum.
Ya paket alamasam bile okulda canım çekiyor. Tuvaletlerde arıyorum sonra.

Ya paket alamasam bile okulda canım çekiyor. Tuvaletlerde arıyorum sonra.
Bence okula giderken yalnızca simit alacak kadar para al ve çık gerisini bir yerde sakla. Bu sayede sigara alacak paran olmaz ve sadece canın çok çektiğinde sigara aramaya başlarsın o zaman da sürekli sigara bulamayacağından azalta azalta bırakabileceğine inanıyorum.

Bence okula giderken yalnızca simit alacak kadar para al ve çık gerisini bir yerde sakla. Bu sayede sigara alacak paran olmaz ve sadece canın çok çektiğinde sigara aramaya başlarsın o zaman da sürekli sigara bulamayacağından azalta azalta bırakabileceğine inanıyorum.
Ama dilenmekte koyuyor insana. O yüzden alıyorum paket.

Geri
Yukarı