Sıkıntıdan kafayı yemek

Evet beraber oynadık aga sen DC'den yaz bana ben senin dertlerini bir dinliyim sana göre bir yol gösteriyim tekrardan dc ismi : Persona500#3508
Ya aslında derdim yok, dediğim gibi sıkılıyorum ve bir şeyler yapmam lazım. Neyse şimdi çıkmam lazım, malum yarın 9'da kalkacağım, daha sonra konuşalım hatta yarın Among Us akar.

Parası olmayan veya başka sebeplerden dolayı bu gazı sipariş edemeyenler eğilip hızlı hızlı nefes aldıktan sonra duvara yaslanıp boynunun yan taraflarını sıkıp aynı etkinin birkaç saniyelik fragmanını yaşayabilirler. :)

Parası olmayan veya başka sebeplerden dolayı bu gazı sipariş edemeyenler eğilip hızlı hızlı nefes aldıktan sonra duvara yaslanıp boynunun yan taraflarını sıkıp aynı etkinin birkaç saniyelik fragmanını yaşayabilirler. :)
Deneyeceğim. Ama ben bunu bayıltma şakası diye biliyorum arkadaşlarıma yapıyordum gülmüyorlardı, bayılıyorlardı :D

Reis sen niye böyle şeyler diyip beni teşvik ediyosun ki zamanında kızala bunu çok yaprdım xd
Kendime çeşitli yöntemlerle hipoksi geçirterek kafamı güzelleştirdim, oldukça eğlenceli oldu.

Normalde eklemem fakat ciddiye alırsınız, mazallah. ->(!)<-
Birazdaha açarmısın

Havacılıkta Kerem Gök izliyorum, gayet güzel içeriklerde üretiyor. Sizde belliki havacılık tutkunusunuz, sizde izliyormusunuz ?
Arada izliyorum ama beni pek tatmin etmiyor.
'Take Off Channel - Cihan Akgün' abinin kanalı güzel.
Ayrıca 'Boarding Info' kanalı da güzel.
Genellikle vaktimi bu tür videolar izleyerek değilde uçuş simülasyonlarıda uçuşlar gerçekleştirerek geçiriyorum.

Geri
Yukarı