Silver'dan çıkmak

1. si silverden keleş'e 9 rank vardır
silver 1
silver 2
silver 3
silver 4
silver elit
nova 1
nova 2
nova3
nova4
keleş
2.si şöyle düşünürsek bir maç ortalama 35-45 dakika sürüyor ve ortalama olarak bir rank atlamak için 3-4 belkide 5 maç seri win almanız gerekir.
Birde şöyle düşün bir günde en fazla 12 maç atarsak ortalama olarakdan maç arama maç oynama gibi süreden bir maç yapmak 50 dakika yı bulur. 12 maç ise yaklaşık 10 saat sürüyor. 10 saat boyunca oynadığınız tüm oyunlarıda kazandığını düşünürsek silver 1 den 1 günde en fazla silver 3 veya 4 e çıkabilirsiniz.
Ee ben aksini mi yazdım? Küstahın argo halini bu forumda kullandırma bana hırr. Dediğine göre silverdan keleşe gene 2 günde çıkar, 5 rank var.
Size hiç cevap vermeyeceğim bile
Smurf hesabımı iki günde Silver4'den supreme yapmıştım :)

1. si silverden keleş'e 9 rank vardır
silver 1
silver 2
silver 3
silver 4
silver elit
nova 1
nova 2
nova3
nova4
keleş
2.si şöyle düşünürsek bir maç ortalama 35-45 dakika sürüyor ve ortalama olarak bir rank atlamak için 3-4 belkide 5 maç seri win almanız gerekir.
Birde şöyle düşün bir günde en fazla 12 maç atarsak ortalama olarakdan maç arama maç oynama gibi süreden bir maç yapmak 50 dakika yı bulur. 12 maç ise yaklaşık 10 saat sürüyor. 10 saat boyunca oynadığınız tüm oyunlarıda kazandığını düşünürsek silver 1 den 1 günde en fazla silver 3 veya 4 e çıkabilirsiniz.

Size hiç cevap vermeyeceğim bile
Silver 1'den degil silver eliteden bahsediyorum.

Özelden bana ulaşabilirsin. 5 senedir oynuyorum ( rank global )
Smurf hesaplarımda var arada giriyorum arkadaşlarımı yükseltmek için gelebilirsin bizimle ücret falan talep etmiyorum.

Hocam hala oynuyorsanız birlikte girebilir miyiz? Önceden Silver Elite'tim fakat PC'yi yeni aldığım için unranked oldum, şu an Silver 2'ye kastım fakat troll mü ararsın, hile mi, maçı satan mı ne ararsan var çok kanser bir elo. Sizde uygun görürseniz birlikte en azından Silver Elite - novaya çıkmayı isterim.

Hocam hala oynuyorsanız birlikte girebilir miyiz? Önceden Silver Elite'tim fakat PC'yi yeni aldığım için unranked oldum, şu an Silver 2'ye kastım fakat troll mü ararsın, hile mi, maçı satan mı ne ararsan var çok kanser bir elo. Sizde uygun görürseniz birlikte en azından Silver Elite - novaya çıkmayı isterim.

Hocam yer varsa beni de alın. :D
Silver Elite'im ama aimim Nova 1-2 idare edecek derecede.
(@bilgekaan99 gelirseniz etiket atın lütfen.)

Yeni konular

Geri
Yukarı