Şımarık misafir çocuğundan daha gıcık bir şey var mı şu dünyada?

Yooook. Bize gelenler PC'ye katiyen ellerini bile süremez hiçbiri. Ben gerekirse ailesiyle tartışırım kavga çıkartırım hiç umurumda değil.

Bir de PC başına oturduğunca cips yerken bütün klavyeyi tükürük+kırık yapıyorlar :(
Hiç yaşamadım inşallah yaşamam.

Yooook. Bize gelenler PC'ye katiyen ellerini bile süremez hiçbiri. Ben gerekirse ailesiyle tartışırım kavga çıkartırım hiç umurumda değil.

Aslında belli bir yaşa kadar verilir. Mesela bir tane misafir çocuğu gelmişti. (1 yaşında ve konuşmayı çok bilmiyordu.) Assetto Corsa'da Honda ile ara gaz verdiriyordum :)
Not: Tabii benim üstüme oturuyordu ben yanındaydım. Sadece o tuşa basıyordu 2 dakika sonra sıkıldı kalktı. Ama büyüyünce evimi dağıtabilir.

Son düzenleme:
Evet var.
Harbiden, ben bundan daha gıcık bir şey görmedim. Az önce vardı evde, ya böyle şımarık birisi mi olur? Evi alt üst etti, batırmadık yer bırakmadı. Kedi bile korktu ya, kedi kedi. Hayvanı bile korkuttu. En son kediye baktığımda dilini dışarıya çıkarmış korku içinde nefes alıp veriyordu neye uğradığını şaşırmıştı. O an var ya, imkanım olsa ben neler neler yapmazdım... Dayanılacak gibi bir şey değildir ya, Allah düşmanımın başına vermesin şu misafir çocuğunu.
Evet var,pis kokanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı