Şınav çekemiyorum

Dizlerin yere değecek şekilde bacaklarının üst kısmı yere 90 derece açı ile dursun. Böyle böyle çekebilirsin.

Diz üstü sınavı çek. Bende bir kaç hafta önce sadece 5 sınav çekebiliyordum şu anda 20 tane üst üste çekiyorum. Ama sen "çekemiyorum" dersen tabii ki çekemezsin. İnanmam gerek. Ya da o kaslı kolları düşünerek çek. İnançlı ol. Ben barfiks çekmeye 2 hafta önce başladım. 3 gün önceye kadar 1 tane bile çekemiyordum. Sonra bismillah dedim ve 3 kez üst üste çektim. Şınav kolay bir haraket değil. Fakat çok zor bir haraket de değil. Bak kız şınavını çek. Ve onun ismi kız şınavı değil. Onun ismi diz üstü şınav. Önce diz üstü şınavdan başla. Sonra normale geç. Sonra da sandalyeye ayaklarını koyup çek. Ama senin inançlı olman lazım. Boyuna göre biraz kilolusun. Ege Fitness'in karın kası videolarını izle. Ya da istersen ben sana karın kası programımı atarım. Çünkü sınav çekerken az da olsa karın kaslarında da hissediyorsun. Ama inançlı ol yeter.

Kollarının ölçüsü kaç ?

Bunlardada zorlanıyorum
O zaman trisepslerin gelişmeye ihtiyacı var. gün içinde 5 tekrardan 1 dakika full plank işini görür. Sadece resimdeki pozisyonu al ve öyle bekle.

25 Types of Plank - YouTube

Yeni konular

Geri
Yukarı