Sınav olmak istemiyorum!

Merhaba, lise 1'e gidiyorum ve bu konuyu açmamın sebebi uzaktan eğitimde konuları düzgün öğrenemememiz ve üstüne üstlük bu konulardan sınav olmamız. Biz birinci dönem sınavlarını olmuştuk fakat ikinci dönem sınavları da olacakmış ama benim konularda çok eksiğim var ve defterlerim bomboş. Düzgün verimli öğrenemediğim konulardan sınav olmak istemiyorum ve zorla yapılmaya çalışılması bir de diğerlerinin sınavının iptal olması fakat biz liselilerin zorla sınav olması bu durumlar zoruma gidiyor. Sınavlar iptal olabilir mi?
Hocam bende Online derslerden bir şey anlamadım fakat gerek YouTube olsun gerek konu anlatımlı kitaplar olsun çalıştım, konu eksiğimi kapattım. Benim sizden bir üstünlüğüm yok sizin de benden yok ben yapabiliyorsam sizde yapabilirsiniz, zaten kasıma kadar olan konular çıkacak 2 haftada kapatılabilir bence. Önerim şimdiden çalışmaya başlamanız.

Hocam bende Online derslerden bir şey anlamadım fakat gerek YouTube olsun gerek konu anlatımlı kitaplar olsun çalıştım, konu eksiğimi kapattım. Benim sizden bir üstünlüğüm yok sizin de benden yok ben yapabiliyorsam sizde yapabilirsiniz, zaten kasıma kadar olan konular çıkacak 2 haftada kapatılabilir bence. Önerim şimdiden çalışmaya başlamanız.

Ben birinci sınavlarımı kasım ayında olmuştum zaten. Benim korkum 2. bir sınav yapmaları ve korona varken sınav yapıyor olmaları. Ailemde kronik hastalar var ve korona onlar için çok tehlikeli. Okulun tamamen açılacağını düşünmüyorum. Belki tekrardan kapatılır. Sizce 1.sınavları herkese yapıp daha sınav yapmazlar mı yoksa 1i de 2'yi de yaparlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı