Şınav sayısı nasıl arttırılır?

faae11

Femtopat
Boyum 179 civarı, kilom 75. Şınav çekebiliyorum ama 5-6'da tıkanıyorum. Bu sayıyı nasıl arttırırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diz üstü şınav çekin. Gittikçe alışırsınız. Sonra normal şınava geçersiniz. Ben Max 2 kere yaparken birdenbire 15 şınav üst üste çekebilmeye başladım.

Kendini zorlayarak. Tabii fazla abartma. 5 yapıyorsan bir dahakine 6'yı zorla sonra 7,8,9...... 100'e kadar gidersin.

Çok basit bir cevap oldu, göğüs çalışarak ve zayıflayarak artar mı?

Kas kütleniz az sağlıklı beslenerek günde hafif hafif antrenmanlar yaparak arttırabilirsin tüm vucüt antrenman yapabileceğiniz uygulamalar var zaten App Store'a yazarsanız çıkar spor yazın direk çıkar.

Kas kütleniz az sağlıklı beslenerek günde hafif hafif antrenmanlar yaparak arttırabilirsin tüm vucüt antrenman yapabileceğiniz uygulamalar var zaten App Store'a yazarsanız çıkar spor yazın direk çıkar.
hem sağlıklı bir fit vucüda sahip olursun kilo vererek arttıramazsın

Duvar şınavını deneyebilirsiniz. Her gün 3x50 şeklinde yaparsanız bir süre sonra daha rahat şınav çekmeye başlarsınız.

Çok basit bir cevap oldu, göğüs çalışarak ve zayıflayarak artar mı?
Bundan 4 sene önce 86 kilo civarındayken muai thai yapıyordum. O zaman rahat 35-40 şınav çekebiliyordum tek seferde. Sonra 3 sene neredeyse hiç spor yapmadım. Kilo verdim. 75 kilodayım. Şınav sayım 15'e düşmüştü. Şimdi 3.5 aydır spor yapıyorum. Ancak 30'a çıkıyorum. Spor yaptıkça artıyor kapasite. Yapmayınca düşüyor. Kilonun çok bir etkisi olduğunu düşünmüyorum.

Hem sağlıklı bir fit vucüda sahip olursun kilo vererek arttıramazsın

Yağ oranım 19, bunu bir şekilde düşürebilirsem daha rahat çekerim gibi geliyor.

Duvar şınavını deneyebilirsiniz. Her gün 3x50 şeklinde yaparsanız bir süre sonra daha rahat şınav çekmeye başlarsınız.

Duvar şınavı çok kolay geliyor, diz şınavında 15 tane durmadan çekebiliyorum diz şınavı daha iyi bir seçenek olmaz mı?

Geri
Yukarı