Şınav ve barfiks ile fit vücut yapılır mı?

Haftada 3 gün 50 şınav 3 gün karın kası çalışıp pazar günü dinleneceğim yeterli olur mu?
Sadece şınav ve mekikle bir yere varamazsınız.
1 gün full body yapın 1 gün dinlenin. 2-3 ay geçtikten sonra daha zor hareketlere geçme ihtiyacı duyacaksınız işte o zaman 1 gün göğüs, omuz, sırt-kanat 1 gün biceps, triceps, abdominal, glutes, quads. Ertesi gün dinlenin.

Yapmanız gereken diğer hareketler:
1649686906786.png
Yukarıdaki tablodan her bir bölge için 2 hareket seçmen yeterli.
Bu hareketleri 4xMax yani 4 set ve yapabildiğin kadar tekrar yapmanı tavsiye ederim.
Başta sana kolay gelen hareketleri seç. Sonra değiştirirsin.
Nasıl bir düzende yapacağınızı da anlatmışım zaten.

Not: Yağlardan kurtulmak için günde 2-2.5 litre su için mutlaka.

Saat 5 30'da eve geliyorum okuldan. 1 saat dinleniyorum. 18 30 oldu yemek yedim çay falan 19 biraz ders çalışıyorum 21:00 oldu saat 23:00 da yatıyorum.
Saat 7 de uyanıp hazırlanıp işe gidiyorum akşam işten 19.00da geliyorum ordan direkt spora geçip 1.5 saat antreman eve geçmem vesaire 21.00 oluyor yemek yiyip duş alıp yatyorum sosyal medyaya falan bakıyorum 23.00. Bence sizin yeterince vaktiniz var.

Yaparsın tabi kardeşim, ben bu şekilde epey yol kat ettim.
Sende gel bizim kervana.

kasli-olmayanlarin-erkegim-diye-dolanmasi_1078290.jpg

Evde ekipmansız, ağırlıksız bir şey yapabileceğini sananlar sadece kendisini kandırır. Ekipmansız sadece yapabileceğiniz şey, kaslarınızı ısındırıp; çok az bir görüntü koymaktır.

Kaslar ağırlık kaldırma, sıkıştırma, germe ile yırtılır ve kendini protein desteğiyle beraber yeniler. Kaslar yenilendikten sonra, yeni gelenler daha sert ve dayanıklı olur ve bunun sonucunda kaslar büyümüş olur.

O yüzden şınav ve barfiksle fit bir vücuda varmanız imkansız. Maksimum çok az bir görüntü oluşturursunuz.

Geri
Yukarı