Sınava çalışmak için cihaz önerisi

Warrior123

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba

Sınav öğrencisiyim ve de bana bir elektronik cihaz gerekli. Zamanım da daralıyor. Ama alamıyorum da tabii elektronik cihaz. Çünkü aşırı pahalılar. Bilgisayar bile 5000'den başlıyor. Tablet desem hafıza sorunu var, ekranı küçük, verimi az. Ama bilgisayar da olmuyor. Telefondan zaten izlenmez, gözükmüyor. Zaten oyun için falan da istemiyorum. Mesela orada burada oyun adına bilgisayar alacak olanları görünce sinirim bozuluyor. Orta Doğu ve ülkenin batışı yani ne diyeyim. Yaşam kalmadı ki.

Bana sınav için önerebileceğiniz geniş ekranlı, işe yarar bir elektronik alet var mı? Uygun fiyatlı ama. Yine bir şeyler kazanıp daha iyisini alırız ülkecikte. Başka türlü de olmuyor. Video izlemeden anlaşılmıyor. E bunu yapmak için de alet gerekiyor. Hiç bilmiyorum ne yapacağımı...

Bütçe 5000'e çıkar. Ki daha fazla da olur ama vermem. Bu ülke hak etmiyor. Ki zaten vererekten o parayı ahmaklığımı bir kez daha tescillemiş olacağım ama başka yolu da yok.

Monitör al 900TL'ye bir de SSD. Gerisini bir bürodan olan çıkma parçalardan yap. Yaklaşık 1000TL tutar. Kolay gelsin.

250'ye benim kullandığımdan bir monitör ve Athlon 200ge sistem (120SSD/240+2x4 veya 8 RAM+2. el A320+2.el Athlon 200ge +kasa PSU da 300-400W herhangi bir PSU'lu kasa yeter) toplam monitör dahil 1750 tutuyor pazarlık yapsan 1700'e halledersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı