Sınavlar çok erkenden mi başlıyor?

• Konuyu başlatan BGSGP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 902

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Okullar Eylül'de açıldı, yani bugünden itibaren 1,25 ay geçti, hemen bizim okuldaki hocalar haftaya mı 2 hafta sonrasına mı ne sınav başlayacak diyorlar. Biz mi erken başlıyoruz, hep mi böyleydi, ya da şu an 2024 yılındayız da, benim telefonun ve zaman algılama yılım mı güncel değil anlamadım.

Ben 1,25 ay içinde günde maksimum 4 saat çalışacak ve 4 dersten kalmayacak şekilde komple açık uçlu sınavlara ne kadar hazırlanabilirim ki?

Sanırım okulun başından sınıfta kaldım, geçmiş olsun 🫡.

Haftaya olsaydı sınav takvimi açıklanırdı kardeşim daha sınavların ne zaman olacağını dahi dinlemeye üşenmişsin kalmanın sebebi hemen sınav olması değil bence...

Okullar eylül'de açıldı, yani bugünden itibaren 1,25 ay geçti, hemen bizim okuldaki hocalar haftaya mı 2 hafta sonrasına mı ne sınav başlayacak diyorlar. Biz mi erken başlıyoruz, hep mi böyleydi, ya da şu an 2024 yılındayız da, benim telefonun ve zaman algılama yılım mı güncel değil anlamadım.

Ben 1,25 ay içinde günde maksimum 4 saat çalışacak ve 4 dersten kalmayacak şekilde komple açık uçlu sınavlara ne kadar hazırlanabilirim ki?

Hocam bizim haftaya pazartesi başlıyor. Bütün sınavlar açık uçlu test, doğru yanlış, boşluk doldurma hiçbir şey yok. Ne halt yiyeceğim bilmiyorum.

Haftaya olsaydı sınav takvimi açıklanırdı kardeşim daha sınavların ne zaman olacağını dahi dinlemeye üşenmişsin kalmanın sebebi hemen sınav olması değil bence...
Hocalar diyor dedim. Daha neyi dinleyebilirim ki? (A haber gibi şeyleri diyorsan evet onları izlemiyorum.)

Dostum 9. sınıf birisinin burada sınavlar erken mi başlıyor diye konu açmamasını eğer kalacağını düşünüyorsa gidip ders çalışması gerektiğini düşünüyorum.

(forumda bu tarz konuların moderatörler tarafından onaylanmasını saçma buluyorum forum kuralları düzenlenebilir. Bahsettiğim konular emek vermeden bir şeylere ulaşmayı bekleyenler ve ulaşamayınca burada bunu dile getirdikleri konular)

Okullar Eylül'de açıldı, yani bugünden itibaren 1,25 ay geçti, hemen bizim okuldaki hocalar haftaya mı 2 hafta sonrasına mı ne sınav başlayacak diyorlar. Biz mi erken başlıyoruz, hep mi böyleydi, ya da şu an 2024 yılındayız da, benim telefonun ve zaman algılama yılım mı güncel değil anlamadım.

1 ay içinde günde 4 saat çalışarak bütün sınavlardan 70 üstü alabilirsin. Kendinizi avutmayın böyle. Önce ekmek sonra köfte. Siz ekmek olmadan köfte istiyorsunuz.

Bizim sınavlarımız da kasım başında başlıyor. Kasımda başlaması normal. Ayrıca unutma ki lisedesin. Önceki gibi rahat olman/olmamız mümkün değil, yapıcak bir şey yok sistem böyle.

Geri
Yukarı