Sınavlar iptal olsun ya da başka bir güne ertelensin

Olay o değil. Tabi sınav lazım, ama online eğitimin niye yüz yüze sınavını yaparsın ki? Madem yaptın 1 tane, 2.'ye ne gerek var?
Benim de tam olarak anlamadığım kısım bu, madem öğrencilerin ortalaması olmamalarını bahane yaptın, niye 2. sınavlar için ısrar ediyorsun, değil mi?

Evet, kaç aydır birinci sınavlara çalışıyordum Allah bilir. 15 gün arayla 2. sınavları yapıyorlar, şimdi ben ne yapayım bana söylesene? Fen lisesindeyim, bindirdikçe bindiriyor insafsız merhametsiz hocalar. Başka bir yanı daha var, babam şeker hastası, arkadaşlardan biri pozitif çıkmış. Allah bilir kapmışımdır, ama 1 not yeter mi abi, 2 tane lazım.
Liseli olarak mecburen gidiceğiz.
Alabiliceğimiz önlemleri almak zorundayız ama kim bilir neyimize yarayacak o tedbirler.
Ben de durumdan memnun değilim.
Şahsen kendimden çok yaşlı olan üst soylarım için endişeleniyorum yoksa her gün spor salonuna giderdim. :(

Benim de tam olarak anlamadığım kısım bu, madem öğrencilerin ortalaması olmamalarını bahane yaptın, niye 2. sınavlar için ısrar ediyorsun, değil mi?
İnat işte, gerçekten garip. Hadi tamam bunu da yaptın diyelim.
15 gün ara ne abi, kaç üniteye çalışılacak, zaten 1. sınavlardan sonra tatil modunda oluyorsun 3-4 gün. Kaldı sana 10 gün, çalış çalışabilirsen.

İnat işte, gerçekten garip. Hadi tamam bunu da yaptın diyelim.
15 gün ara ne abi, kaç üniteye çalışılacak, zaten 1. sınavlardan sonra tatil modunda oluyorsun 3-4 gün. Kaldı sana 10 gün, çalış çalışabilirsen.
10 günde hiçbir konuya yetişemezsin hele hele ağır konulu bir yer olan lisede mümkün değil. Hocam sizi ilkokula giden bireyler olarak mı görüyorlar ?

10 günde hiçbir konuya yetişemezsin hele hele ağır konulu bir yer olan lisede mümkün değil. Hocam sizi ilkokula giden bireyler olarak mı görüyorlar ?
Bilmem, onlar bunu düşünmediler herhalde diye ironi yapardım eskiden de,
herhalde cidden düşünmediler :D.

10 günde hiçbir konuya yetişemezsin hele hele ağır konulu bir yer olan lisede mümkün değil. Hocam sizi ilkokula giden bireyler olarak mı görüyorlar?

Sınavları kolay yapmıyorlar mı? 10 günde nasıl yetişemiyorsun hepsine bir günde girmiyorsun ki zaten.

Arkadaşlar.

Sınavları kolay yapmıyorlar mı? 10 günde nasıl yetişemiyorsun hepsine bir günde girmiyorsun ki zaten.
Aynen kanka. :D
IMG-20210318-WA0188.jpg

Ben 9'um bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı