Sınavlar iptal olsun

Şimdi ben sınav olmadım.(Aslında olacaktık da İzmir depremi yüzünden olmadı.) Kendi gözümden sorun şu. Sınavı olan grup sınavı sadece 1-2 konudan oldu. Ve o zaman vaka sayısı azdı. Sınavlar yapılmazsa onların sınavı da iptal olmalı. (Bana göre.) Sınav olmayan grup sınava girse girenlere haksızlık olacak. Çünkü erken girenler daha az konudan girmiş olacak. Sonra girenler ise daha çok konudan girmiş olacağı için sonra girenlere haksızlık olacak. Ve daha fazla hastalanma riski ile sınava girecekler. Bence bütün sınavlar iptal olmalı. (Yapılanlar dahil.) İllaki bir sınav şartı varsa online herkese yapılsın. Olanlar da dahil. (Yoksa konu sayısından sınav eşitsizliği ortaya çıkar.)

Kanka vallahi ders çalışmaya başlasalar sürecin ne kadar kolay olduğunu görecekler. Dikkat dağıtan bir şey yok, acele yok uykusuzlukla yol gitmek yok tertemiz. Ama tekrar söylüyorum internete bağlanma imkanı olmayan insanlar için kesinlikle bir çözüm bulunmalı. Onun dışında ben de Online derslere girmiyorum zaten.
Ne kadar kolay olduğunu görecekler derken :D? Bi' bize zor galiba bu sistem herkes halinden memnun olmuş. Sınav olmasın falan demiyorum ben şahsen ama dediğiniz gibi değil durum.

Bütün gününü boş boş geçirip, ders çalışmayanlar emojileri ile kendini belli etti. :D Niye iptal olsun tezlerini sunarlarsa sevinirim.
Çalışıyorum. Tekrarımı ve soru çözmemi yapıyorum. İlla sınavların ertelenme sebebi çalışmama olmamalı. Sonuçta bir virüs ile savaşıyoruz. Bunu istememe nedenim bu virüsten korunmak.

Neden?
Biz olduk sizde olucaksınız.
Sınavlar iptal olmaz boşuna hayallenmeyin.
Sınavlar iptal olursa bize haksızlık olucak.
Tabi sen iki üniteden sınav oldun rahatsin kardeşim dimi. Arada en az 1.5 ay fark var konu farki iki üç ünite kadar. Başkalarına karşı duyarsız davranma bu kadar işine gelmedi dimi iptal olması. Böşönö höyöllönmöyön. Zaman demişsinde kardeşim sen koskoca 1 dönemden sadece 2 üniteden sorumlu olarak mezun edileceksin. Ben bütün konulardan sorumluyum bana verilen zaman üzerime yüklenen sorumlulukla paralel değil. Bilmiyorsan konuşmayacaksin herkes aynı imkanlara sahip değil.

Olmaz.

Online da olsa size bir eğitim veriliyor ve bunlardan sorumlusunuz. Yetersiz olduğu yerde kendi eksiğinizi kendiniz kapatmalısınız.
Online eğitimde verilen şey eğitim değil. Bunu güzel uygulayan okullar var fakat güzel uygulamayan bir sürü okul var. Hocalar pdf veya slayt açıp sadece yazılanı okuyor. Dersler 30 dakika, 20 dakikası zaten hocanın bağlanması ile geçiyor.

Tabi sen iki üniteden sınav oldun rahatsin kardeşim değil mi? Arada en az 1.5 ay fark var konu farki iki üç ünite kadar. Başkalarına karşı duyarsız davranma bu kadar işine gelmedi değil mi iptal olması. Böşönö höyöllönmöyön. Zaman demişsinde kardeşim sen koskoca 1 dönemden sadece 2 üniteden sorumlu olarak mezun edileceksin. Ben bütün konulardan sorumluyum bana verilen zaman üzerime yüklenen sorumlulukla paralel değil. Bilmiyorsan konuşmayacaksin herkes aynı imkanlara sahip değil.

Biz direkt tüm dönem sorumlusuyuz.

Tabi sen iki üniteden sınav oldun rahatsin kardeşim dimi. Arada en az 1.5 ay fark var konu farki iki üç ünite kadar. Başkalarına karşı duyarsız davranma bu kadar işine gelmedi dimi iptal olması. Böşönö höyöllönmöyön. Zaman demişsinde kardeşim sen koskoca 1 dönemden sadece 2 üniteden sorumlu olarak mezun edileceksin. Ben bütün konulardan sorumluyum bana verilen zaman üzerime yüklenen sorumlulukla paralel değil. Bilmiyorsan konuşmayacaksin herkes aynı imkanlara sahip değil.
1-Her konudan sorulmaz zaten
2-Her gün tekrar yaparsanzaten rahat oluyorsun.
Az tekrar yaparsan kardeşim merak etme zaten burada olamayacaktın.
Kanka vallahi ders çalışmaya başlasalar sürecin ne kadar kolay olduğunu görecekler. Dikkat dağıtan bir şey yok, acele yok uykusuzlukla yol gitmek yok tertemiz. Ama tekrar söylüyorum internete bağlanma imkanı olmayan insanlar için kesinlikle bir çözüm bulunmalı. Onun dışında ben de Online derslere girmiyorum zaten.
Kanka o fonksiyonlar mesela aslında zor değil.
Zaten az tekrar yapsalar sınavı gayet kolay yaparlar.
Sanırsın LGS çözücekler.

Olmaz.

Online da olsa size bir eğitim veriliyor ve bunlardan sorumlusunuz. Yetersiz olduğu yerde kendi eksiğinizi kendiniz kapatmalısınız.
Profil fotoğrafınızdan anlaşılacağı üzere öğretmenmişsiniz. Bari siz yapmayın.

Size durumu şöyle özetleyebilirim:
  1. Yetersiz upload sayesinde 320X120P canlı eğitim izliyorum.
  2. Benim internetim iyi ama kötü olan ve interneti olmayan öğrenciler var.
  3. Uzaktan alınan verim ile geleneksel eğitim arasında uçurum fark var.
  4. Okul sınavları, üniversite sınavı gibi "merkezi" olmadığından yapılmaması düşünülebilir. Kaldı ki bizim ülkemiz haricinde birçok ülke okul sınavlarını, mevcut sınıf grupları için "iptal" ettiler.
---
Ne sorulmazı, her konudan çıkacak. Kendi okulum ve birçok okul böyle yapacakmış.

Her gün tekrar yaparsan yazmışsın. Bruh. Anlamadığım konunun neresini tekrar ederek hazır olacakmışım?

Gerçekten kendiniz için diğer öğrencilere haksızlık yapıyorsunuz.
Olan herkesin de sınavı iptal edilsin ve ikinci dönem de dahil olmak üzere hiç sınav yapılmasın.

1-Her konudan sorulmaz zaten
2-Her gün tekrar yaparsanzaten rahat oluyorsun.
Az tekrar yaparsan kardeşim merak etme zaten burada olamayacaktın.

Kanka o fonksiyonlar mesela aslında zor değil.
Zaten az tekrar yapsalar sınavı gayet kolay yaparlar.
Sanırsın LGS çözücekler.

Geri
Yukarı