Sınavlar iptal olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
(eski tweet)

Bunu diyen adam tekrar ertelemek yada iptal etmek zorunda bence illa yüz yüze yapmaya kararlıysa. Eğer ertelerse kimse bir şer de diyemez bu durumda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Ciusance
Hiç kusura bakmayın, ben kimsenin sağlığı için istediğini sanmıyorum. Bizzat kuralların hiç edildiği sırada sınava giren biri olarak söylüyorum bunu.

Kimse istemiyor, sınavlardan kaçmak için bahane arıyorsunuz ve bunu sağlığınıza bağlıyorsunuz.

Gerçi bunu sağlıktan daha önemli hale getirenlere kızmalı, fakat elden bir şey gelmiyor. :)

Hak veriyorum üstüne üslük biz üniversite sınavından çıktığımız zaman her yer salona koronavirüs olan kişinin fenalık geçirmesine rağmen sınava alındı bilgisiyle çalkalanıyordu.

Sınav iptal olması işime yaramaz. Eğer ilk iptal ettiklerinde sınavı yapsalardı 20 sayfadan sorunlu olacaktım şimdi 50, yani hiç karlı olmaz sınavın tekrar iptal edilmesi.
Bunun içinde sınavın iptal edilmesinin yanında sınav olanların ki de geçersiz olması lazım. Ve 2.sönemin 1.yazılı konularından herkesin sınav olması lazım. Böyle adaletli olur ancak.

Bizde durum böyle.

1608751572815.png

Bunun içinde sınavın iptal edilmesinin yanında sınav olanların ki de geçersiz olması lazım. Ve 2.sönemin 1.yazılı konularından herkesin sınav olması lazım. Böyle adaletli olur ancak.

Saçmalık.

En sağlamı performans notu olur. Bana verdiler mesela. EBA çalışma grubuna atacağım.

Ben korona geçirdim (eve babam getirdi) ben hafif atlattım ama Annem, Babam ve özellikle ablam çok şiddetli geçirdi o psikoloji çok kötü bir şey ben eğer tekrar korona olursam çok sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum ama evdekilere aktarırsam bir daha atlatabilirler mi bilmiyorum sırf bir not için bu kadar riske girmek saçma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı