Sınavları yüz yüze yapmak mantıklı bir hareket mi?

Almanya'da da bizde de günlük vaka sayısı 30.000+ olarak açıklanıyor. Onlar 28 günlük tam kapanmayı seçerken biz ise battı balık yan gider hesabı devamke.

4000-5000 gibi yalan yanlış hasta sayısı verdikleri gibi zorunlu kapanma yapmıyorlar üstüne üstlük bir sürü öğrenciyi kapalı bir mekanda 40-50 DKK tutmaya çalışıyorlar cidden şaka gibi :D.

Tamamen kendi egolarını tatmin etmek için. Milyonlarca öğrencinin sağlığıyla oynuyorlar.

Sizde hiçbir şeyi beğenmiyorsunuz. Okul açılsa kapatılsın kapatılırsa açılsın. Sınav olmayınca olalım sınav olunca sağlıkla oynuyorlar. Hangi düşüncedesiniz karar verin artık oyuncak mı bu?

Herkesi bilemem ama gördüğüm kadarıyla sokakta takılırken sosyal mesafe, virüsü dert etmeyen mahallemin gençleri kesinlikle yüz yüze sınavıda hakediyor. Muhtemelen onlarda orada takılırken sınavın yüz yüze olması mantılık mı değil mi onu tartışıyorlardır.

Herkesi bilemem ama gördüğüm kadarıyla sokakta takılırken sosyal mesafe, virüsü dert etmeyen mahallemin gençleri kesinlikle yüz yüze sınavıda hak ediyor. Muhtemelen onlarda orada takılırken sınavın yüz yüze olması mantılık mı değil mi onu tartışıyorlardır.

Ben COVIT-19 başladığından beri en fazla 10 kere evden çıktım o her gün dışarda gezen kişiler yüzünden ben neden dışarı çıkmak zorunda kalayım?
Sizde hiçbir şeyi beğenmiyorsunuz. Okul açılsa kapatılsın kapatılırsa açılsın. Sınav olmayınca olalım sınav olunca sağlıkla oynuyorlar. Hangi düşüncedesiniz karar verin artık oyuncak mı bu?

Okulların açılmasını ve sınavların yapılmasına en başından beri karşıyım, en azından vaka ve ölü sayısı kontrol altına alınana kadar ama bu son yaptıkları hasta saysısı bu kadar yüksekken çok saçma ve tehlikeli.

Ben COVIT-19 başladığından beri en fazla 10 kere evden çıktım o her gün dışarda gezen kişiler yüzünden ben neden dışarı çıkmak zorunda kalayım?

Okulların açılmasını ve sınavların yapılmasına en başından beri karşıyım, en azından vaka ve ölü sayısı kontrol altına alınana kadar ama bu son yaptıkları hasta saysısı bu kadar yüksekken çok saçma ve tehlikeli.

En azından düşüncenizde kesin ve kararlısınız. Kararsızlıktan iyidir. Ben sınav yapılmasını isterim tabii ama Online olursa daha sağlıklı ve güvenli olur.

Sana demedim zaten. Görmediğim insanlar hakkında eleştiride bulunamam. Ben buradaki gençlere müstehak olduğunu belirttim.

Hocam ilk baştan okulların açılmaması gerekiyordu. Çünkü herkesin 65 yaş üstü bir tanıdığı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı