Sınavların İptal Edilmesini İsteyen Kesim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
EoEkJpjXEAEKkNK.jpg

Boş yere tartışma yaşanıyor şuan. Sınavlar ertelendi mi? Ertelendi. Burada oturup birbirinize daha fazla kırıcı konuşmayın. Yok gram akıl yok sende, yok boş yapıyorsun. Gerek yok böyle şeylere.

Dediğim gibi, çoğunluk sınav olmuyacaklarını sanıp çalışmadı, sınav olacaklarını duyunca da...

Ben başarılı bir öğrenci olduğumu belirtmedim. Başarılı bir okulda matematik ortalamasının 33 olduğunu belirttim. Lütfen başka yerlerinizle okumayın.

Çoğunluk demiştim mesajda, zira tüm arkadaşlarım aynısını dedi, sınava çalışmadığını belirtti.

Hocam ama siz canlı derslerde hiçbir şey anlamıyoruz diye bahane sürüyorsunuz :D. Ayrıca ben bahane sürmüyorum, canlı derslerde kimse anlamadı dersi ve YouTube'dan anca bu kadar tamamlandı. Hadi ben çalışmadım (!) Okuldaki 65 tane öğrencide mi çalışmadı. Hadi ben matematiğe çalışmadım, fizikten çalışmayarak mı 85 aldım :D?

Üniversitede geriye düşeceğimi söylemedim. Üniversite sınavında geriye düşeceğimi belirttim çünkü YKS sınavında lise puanı etkiliyor.
O zaman okul başarılı değil, 33 ortalamalı okulun başarılı olduğunu kim belirtti, durumlar daha vahim o zaman.

Kabul edin, sınavlara gram çalışmadınız ve çalışmadığınız için ertelenmesini istediniz :D
Ne saçmaladın anlamıyorum ama köydeki çocuklar ne yapacak bir, en başta sınav olmayacak dediler iki, Türkiye an itibari ile Dünya'da hasta sayısında 7.
Senin sınavın için kimse canından olmak zorunda değil. Okullar da steril değil üstelik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı