Sınavların iyi geçmesine rağmen kötü notlar almak

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Arkadaş, şu notları gördükçe sinirim bozuluyor yahu. Sınava o kadar çalışıyorum ve sınavım mükemmel geçiyor, yine kötü not alıyorum. Çok ama çoook kolay din kültürü sınavından 74 alıyorum. Doğru dürüst çalışmayan adam 100 alıyor. Yahu bu nasıl oluyor? Ki sorular çok kolaydı ve dediğim gibi çok iyi geçmişti.

İngilizce de aynı şekilde, sınav çok kolaydı. Hoca soruların olduğu sayfayı dahi vermişti. 100 beklerken 65 almışım. Cidden delirme sebebi. Sizde de oluyor mu? Sınavı nasıl daha iyi geçirip, daha iyi notlar alabilirim?

100 beklenilen sınavdan 65 almak bence anormal bir durum. Hocaya söyle, cevaplarını kontrol ettirsin, nerede hata yaptığını görmezsen hala yanlış olan doğrularını savunuyor olursun.

Arkadaş, şu notları gördükçe sinirim bozuluyor yahu. Sınava o kadar çalışıyorum ve sınavım mükemmel geçiyor, yine kötü not alıyorum. Çok ama çok kolay din kültürü sınavından 74 alıyorum. Doğru dürüst çalışmayan adam 100 alıyor. Yahu bu nasıl oluyor? Ki sorular çok kolaydı ve dediğim gibi çok iyi geçmişti.

İngilizce de aynı şekilde, sınav çok kolaydı. Hoca soruların olduğu sayfayı dahi vermişti. 100 beklerken 65 almışım. Cidden delirme sebebi. Sizde de oluyor mu? Sınavı nasıl daha iyi geçirip, daha iyi notlar alabilirim?

Önce kağıdını incele.

Geri
Yukarı