Sınavlarınız nasıl geçti?

• Konuyu başlatan 244765
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 231
  • Görüntüleme 10B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortalama bir insan, senin gözünde çok yanlış tanımlanmış.
Hayır, sen ortalama bir insansın. Benim için de bu böyle. 😀
Bir sınıfa 3-4 tane çok fazla. Tüm 10. sınıflarda o kadar var.
Buralar sizin oralar benzemez, Ne kadar batıya gidersen o kadar güzel kız artar. Ben de en batıda olduğuma göre?😁
Düşünemeyen bir zeki... Düşündürücü. Ya iltifat etmiş sana da anlamamışsın. :D

Yarın hangi sınavların var? Benim din ve coğrafya. İkisine de Cumartesi günü tamamen hazırlandım. İyi yaptığımı düşünüyorum, o gün matematik çalışsam belki de yetişmeyecekti.
Zeki olmanın düşünmek ile alakası yok İrfan. Çok zeki bir insan düşüncesiz bir insan olabilir. Sürekli böyle yapıyor bazı kızlar, boyuma iltifat edilmesinden çok hoşlanmıyorum. Çünkü herkes uzunsun diyor ve bu önemli bir şey değil. Kimya ve tarih. İkisinin de ek dersine girdim az önce, şimdi çalışıyorum. Allah'tan konular kolay.

@Haruki Murakami, @Traviss Bickle arkadaşlığınıza hayran kaldım doğrusu. Birbirinize hitap şekliniz, konuşma tarzınız...

Umarım ileride ben de böyle arkadaşlıklar kurabilirim🤩.
Seninle de istediğin zaman konuşuruz, doğru düzgün tartışabilecek insanlar var bu forumda. Umarım bir gün yüz yüze buluşup daha güzel bağlar kurabiliriz. 😀

Hayır, sen ortalama bir insansın. Benim için de bu böyle. 😀
Senin için ortalama nedir? Önce onu kavrayalım.

Buralar sizin oralar benzemez, Ne kadar batıya gidersen o kadar güzel kız artar. Ben de en batıda olduğuma göre? 😁
Batı diye bir kavram yok da, neyse...
Şaka bir yana, neresiymiş orası? Bir bakarım ha.

Zeki olmanın düşünmek ile alakası yok İrfan. Çok zeki bir insan düşüncesiz bir insan olabilir. Sürekli böyle yapıyor bazı kızlar, boyuma iltifat edilmesinden çok hoşlanmıyorum. Çünkü herkes uzunsun diyor ve bu önemli bir şey değil. Kimya ve tarih. İkisinin de ek dersine girdim az önce, şimdi çalışıyorum. Allah'tan konular kolay.
Düşünceli olmak ile yok ama düşünmek ile var. Aptalın düşünmesinden hayır gelmez. Genelde de düşünmezler zaten.

Peki, kızlar senin bu huyunu biliyor mu? Ben tüm duygularımı açıkca söylerim. Bu yüzden sapım. God damn it.

Matematik açıklandı bizim. Saçmaladığım için beni geçemeyecek kişiler 5 puanla geçti. Diğer sınavlarda onları geçmezsen adım İrfan olmasın.

Senin için ortalama nedir? Önce onu kavrayalım.

Batı diye bir kavram yok da, neyse...
Şaka bir yana, neresiymiş orası? Bir bakarım ha.

Düşünceli olmak ile yok ama düşünmek ile var. Aptalın düşünmesinden hayır gelmez. Genelde de düşünmezler zaten.

Peki, kızlar senin bu huyunu biliyor mu? Ben tüm duygularımı açıkca söylerim. Bu yüzden sapım. God damn it.

Matematik açıklandı bizim. Saçmaladığım için beni geçemeyecek kişiler 5 puanla geçti. Diğer sınavlarda onları geçmezsen adım İrfan olmasın.
İrfan, bekle cevap vereceğim. Şu an dersteyim. 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı