Sinerji Ardent i5 10400 sistem kasası değiştirilmeli mi?

mustafakoc0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Hazır kasa olarak şunu almayı planlıyorum: Sinerji Ardent Intel Core i5 10400 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı]

Bütçem zaten çok ucu ucuna yetiyor. O yüzden ek masrafa girmek istemiyorum ama sadece işlemciyi tray ve fansız olarak kullanmak istemediğim için i5 -11400F ile değiştirdim. Şimdi asıl soruma gelecek olursak dediğim gibi bütçemi zaten zorladım kasayı değiştirmeli miyim yoksa işimi görür mü? Soğutması iyi midir? PSU'nda sorun yaşayanlar olduğunu da okudum. Ben aşırı çok anlayan birisi değilim. Ne önerirsiniz? Şimdiden cevap veren, yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Kesinlikle değişim yapılmalı, kasa tarafında aşırı zorunlu olmasa bile PSU tarafında kesinlikle evet.

Corsair Spec-Delta RGB veya Cooler Master MB511 yeterli. Thermaltake kasalar yine fena olmasa da PSU'ları da çok iyi sayılmaz.

Kesin sorun çıkartır mı diyorsunuz hocam? Bazı forumlarda da gayet memnun olduklarını, bir sorun yaşamadıklarını, kronik bir sorun olmadığını yazmışlar. Veya bu kasayı alsam beni ne kadar götürür? Bu arada cevabınız için teşekkürler gerçekten <3

Kesin sorun çıkartır mı diyorsunuz hocam? Bazı forumlarda da gayet memnun olduklarını, bir sorun yaşamadıklarını, kronik bir sorun olmadığını yazmışlar. Veya bu kasayı alsam beni ne kadar götürür? Bu arada cevabınız için teşekkürler gerçekten <3

Kasa idare eder, onda problem yok ancak PSU işin sıkıntı kısmı. Performax bu işlerde kesinlikle güvenilir değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı