Sinerji bilgisayar 2. el bozuk işlemci gönderdi

blgeee

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

2 gün önce sipariş ettiğim AMD Athlon 3000G tray işlemci bugün sabah elime ulaştı. İşlemci kutusunu elime aldığımda plastik kapağında ve işlemci üzerinde termal macun kalıntıları olduğunu fark ettim. Ürünün kullanılmış olma ihtimaline karşın pinlerini kontrol ettiğimde ürünün pinlerininde eğik durumda olduğunu gördüm. Bu ürün sitede 0 (sıfır) olarak, tray (sadece kutusuz) olarak perakende satışa sunulmuş, bana gönderilen ürün ise hasar almış bir üründü.

Ayrıca fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere, ürüne Athlon logosu yerine Ryzen 3 logosu yerleştirilmiş.

Müşteri hizmetlerini aradım az önce. Durumu izah ettim fakat ürüne benim macun sürdüğümü ve pinleri benim bozmuş olabileceğimi söyleyerek yine de tarafımıza mail atın fotoğrafları inceleyelim dedi. Ayrıca ürünü kargolamayın, bizden sonucu bekleyin dedi. Ürünü alalı daha 1 saat olmamışken böyle bir durumla karşılaşmak üzücü. Benim aklımdan geçen ürünü direkt iade olarak göndermek. İlgili siteden alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara tecrübemi paylaşmak istedim. Ayrıca bu durumla ilgili fikirlerinizi almak isterim, teşekkürler.

1628926547019.jpg
1628926547058.jpg
1628926547087.jpg
1628926547116.jpg

Son düzenleme:
Yakın bir arkadaşıma sistem bakarken bana Sinerji'de gördüğü bir sistemi göndermişti bende burada gördüğüm konular yüzünden sistemi Sinerji yerine GameGaraj'dan aldırmıştım. Bence tüketici hakem heyetine başvurun.

Geçen başka bir forumda da kasa yamuk, anakart zarar görmüş şekilde geldi. Sinerji yine sorun çıkarttı.
Anlıyorum ki GameGaraj hariç kolay kolay bir yerden sistem alınmaz...
Geçmiş olsun, keşke kutuyu açarken video çekseydiniz.

Arkadaş sistem almamış. Sadece işlemci almış. İncehesap'tan birçok kez alışveriş yaptım orası da sorun çıkartmıyor.

Geçen başka bir forumda da kasa yamuk, anakart zarar görmüş şekilde geldi. Sinerji yine sorun çıkarttı.
Anlıyorum ki GameGaraj hariç kolay kolay bir yerden sistem alınmaz...
Geçmiş olsun, keşke kutuyu açarken video çekseydiniz.

Bu site çok güvenilir geliyordu bana. Böyle bir durumla karşılaşacağım aklımın ucundan bile geçmedi. Bilseydim video çekerdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı