Sinerji telefonları açmıyor

Enes Çaylı

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler arkadaşlar, Sinerji'den hazır sistem aldım. Kasa elime ulaştıktan sonra daha bir ay bile olmadan kapandı ve elektrik almıyordu, Sinerji destek ile konuştum dediklerini yaptım gene çalışmadı. Sorunun çözümü için kasamı Sinerji bilgisayara yolladım. 12 gün oldu ve destekteki arkadaş mesajlarıma 3 gündür bakmıyor, Sinerji'nin bütün telefon numaralarını aradım. Yaklaşık 20 dk bekletip beni tekrar sıranın sonuna attı, hem de bütün numaralarda aynısı oldu. Sinerji'nin hiçbir yetkilisine ulaşamıyorum, bana yoğunluğa göre 3 ile 5 iş günü içinde sorunun bulunup gerekli işlemlerin yapılcağı söylenmişti ama ben kasamın kutusunun bile açıldığından şüpheliyim. Şu an size tavsiyem sözde çok iyi gözüken Sinerji'den alışveriş yapmamanız, satana kadar ilgililer sattıktan sonra telefonunuzu bile açmıyolar. Kasam ne halde bilmiyorum, maillerime geri dönüş yapılmıyor. Telefonlarım açılmıyor, diyeceklerim bu kadar. Buradan bir şey alırken 1000 kere düşünün benim gibi pişman olmayın, çok ilgisizler 3,5 fazla verin başka yerlerden alın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı