Sinerji Bilgisayar Acizliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç düşünmeden aklında en ufak şüphe olmadan alışveriş yapabilirsin. Hem elden hem netten alışveriş yaptım. Bırak vatanı orayı burayı. Fiyat/Hizmet olarak gözümdeki en kral alışveriş sitesi şuan. Elden almaya gittiğimde telefona bakanların yanına gittim oturdum azcık kulak misafiri oldum, hep "getirin efendim değişelim" "sorun yok hallederiz" gibi olumlu cevap veriyorlar. Ürünler koliden yeni çıkıyor depoyu da gördüm. Vatan Vatan diyorsunuz arkadaş Asus g550jk aldı, bozulunca değişim olarak teşhir ürünü verdiler. Onu da 30 gün geçince değişim onayı verdiler mağazaya gittik 85 tane aynı model teşhir ürünü var sormazsanız teşhir veriyorlar. Çok güzel bravo!
Elden alışveriş olduğunu ilk defa duydum. O tarafa yolum düşerse almaya gidebilirim.

Reklam kokan hareketler diyor şuna baksana, sinerjinin reklamını mı yapmış oldum şimdi ben anlamadım kardeş :) baştan sonra okursan anlayıp kavrayabilirsin diye umuyorum. Reklamı arkadaş çok iyi şekilde yapmış sanırım sinerji çalışanı.

Elden alışveriş olduğunu ilk defa duydum. O tarafa yolum düşerse almaya gidebilirim.
Adresi sitede mevcut elden alma seçeneğini de var

Hiç düşünmeden aklında en ufak şüphe olmadan alışveriş yapabilirsin. Hem elden hem netten alışveriş yaptım. Bırak vatanı orayı burayı. Fiyat/Hizmet olarak gözümdeki en kral alışveriş sitesi şuan. Elden almaya gittiğimde telefona bakanların yanına gittim oturdum azcık kulak misafiri oldum, hep "getirin efendim değişelim" "sorun yok hallederiz" gibi olumlu cevap veriyorlar. Ürünler koliden yeni çıkıyor depoyu da gördüm. Vatan Vatan diyorsunuz arkadaş Asus g550jk aldı, bozulunca değişim olarak teşhir ürünü verdiler. Onu da 30 gün geçince değişim onayı verdiler mağazaya gittik 85 tane aynı model teşhir ürünü var sormazsanız teşhir veriyorlar. Çok güzel bravo!
İsim soyisim ney arıyorum sinerjiyi oradan konuşalım

Opps! Arkadaşlar sinerji mağaza satışı yokmuş sinerji hakkındaki şüphelerim daha da arttı. Sanırım @cool da sinerjiden biri.

Bakınız MNG Kargo firması, içerisinde vasıfsız eleman barındıran bir kurye firması. Aynı şekil benimde başıma geldi, şirketin sahibi telefon ile aradı beni. Biz kargoyu verdik ama MNG Kargo firması sağ olsunlar düşük ücretle vasıfsız eleman çalıştırdıkları için hata yapma olasılıkları çok yüksek dedi. Doğrudur, kargoları yanlış yönlendiriyorlar düzgün bilgi veremiyorlar. Bence kargo firmasına güvenme, sinerji'den yetkili bir kişi ile bu konuyu görüş.

Reklam kokan hareketler diyor şuna baksana, sinerjinin reklamını mı yapmış oldum şimdi ben anlamadım kardeş :) baştan sonra okursan anlayıp kavrayabilirsin diye umuyorum. Reklamı arkadaş çok iyi şekilde yapmış sanırım sinerji çalışanı.

Adresi sitede mevcut elden alma seçeneğini de var

İsim soyisim ney arıyorum sinerjiyi oradan konuşalım

Opps! Arkadaşlar sinerji mağaza satışı yokmuş sinerji hakkındaki şüphelerim daha da arttı. Sanırım @cool da sinerjiden biri.
Puhahahhahah:D
Psikolojik sorunların var heralde.:)

Öyle diyorsun da vatanda çok pahalı birader :D . Hadi 1-2 ürün alırken olur da koskaca sistemi düzüyorsun kaç bin TL'lik mal haliyle insan biraz ucuz olsun istiyor. Birde vatan sağolsun elden almayınca toplama yapmıyor diye biliyorum tabi ki ön panal bağlantılarını yapmamaları gibi ayrıntılarda var kısacası montaj işini istemeden yapıyorlar
İki siteyi de karşılaştırdım 2500lük bir sistem dizdim 150 160 lira gibi bir fark vardı ben tabi internete güvenemedim gittim vatandan aldım bütün parçaları oraya toplattım ve bütün kablolar takılıydı kablo düzenlemesi pek iyi değildi fakat herhangi bir sıkıntı yok şuan da kullanıyorum bir problem olmadı. Anlayacağınız bir mağaza çalışanı yüzünden bütün firmayı kötülemek yanlış olsa gerek benim fikrimce eğer bir sorun varsa işini tam yapmıyorsa şikayet edersin olur biter.

Kaç günden beri bu konuyu görüyorum teknoloji formu mu şikayet sitesi mi bilemedim. Tamam şikayetçi olursun da bu kadar uzatmanın ne anlamı var tüm mesajları okumadım. Kargo kötüleyenler zaten ayrı bir kafa kargo firmalarının hizmetleri her il de ve ilçe de aynı değildir. Mesela burada en iyi kargo MNG. Bence kargonun hatası %100 vardır. Buradaki Yurtiçi Kargo da 4-5 eleman çalıştırıyorlar yetmiyor gelen kargo 5 gün bekliyor sonra arayıp kendiniz alın diyorlar 1 kere genel müdürlüğe şikayet ettim soruşturma başlattıklarını haber vermek için geri döndüler ama aynı tas aynı hamam.
"Yok reklam kokan yok sinerji çalışanı" diye ithamlarınız yok mu beni güldürüyor. Kahin misin arkadaşım nereden biliyorsun. Adam alışveriş yapmıştır memnun kalmıştır destek çıkar. Türkiye de zaten alışveriş ve kaliteli hizmet şans işi. Para hesaplarına geçtikten sonra umurlarında değil. Resmen burada karalama kampanyası başlatmışsın. Emin ol sen de o sitenin yetkilisi, sahibi ya da sistemi kuran kişi olsan sen de aynı özeni göstermezdin ve kimse göstermezdi. Biraz anlayışlı ve sağ duyulu olmakta fayda var. Yöneticiler de bu konuyu kapatırsa iyi olur.

Bende internetten alışveriş yapmayı düşünüyorumda tam güvenemiyorum hangi siteden alsam diye. En son teknobiyotikten almaya karar verdim. Hiç alışveriş yapan var mı? Nemnun musunuz?

Kaç günden beri bu konuyu görüyorum teknoloji formu mu şikayet sitesi mi bilemedim. Tamam şikayetçi olursun da bu kadar uzatmanın ne anlamı var tüm mesajları okumadım. Kargo kötüleyenler zaten ayrı bir kafa kargo firmalarının hizmetleri her il de ve ilçe de aynı değildir. Mesela burada en iyi kargo MNG. Bence kargonun hatası %100 vardır. Buradaki Yurtiçi Kargo da 4-5 eleman çalıştırıyorlar yetmiyor gelen kargo 5 gün bekliyor sonra arayıp kendiniz alın diyorlar 1 kere genel müdürlüğe şikayet ettim soruşturma başlattıklarını haber vermek için geri döndüler ama aynı tas aynı hamam.
"Yok reklam kokan yok sinerji çalışanı" diye ithamlarınız yok mu beni güldürüyor. Kahin misin arkadaşım nereden biliyorsun. Adam alışveriş yapmıştır memnun kalmıştır destek çıkar. Türkiye de zaten alışveriş ve kaliteli hizmet şans işi. Para hesaplarına geçtikten sonra umurlarında değil. Resmen burada karalama kampanyası başlatmışsın. Emin ol sen de o sitenin yetkilisi, sahibi ya da sistemi kuran kişi olsan sen de aynı özeni göstermezdin ve kimse göstermezdi. Biraz anlayışlı ve sağ duyulu olmakta fayda var. Yöneticiler de bu konuyu kapatırsa iyi olur.
Arkadaşım reklam kokan hareketler kelimesini ben değil diğer arkadaş yazmış okumadım diyorsun hala cevap verme peşindesin kimse seni zorla bu konuya çağırmadı. Ayrıca ben herhangi bir firmayı karalamadım internetten alışverişi tavsiye etmiyorum dedim senide ilgilendiren bir durum olmadığına göre klavyeni bırakıp uzaklaşabilirsin. konuyu kapatabilirler buna sen karar veremezsin

Puhahahhahah:D
Psikolojik sorunların var heralde.:)
Reklam yapıyorsun diyorsun ama konuyu okumamışsın bence sen benden daha tehlikelisin :)

Sinerji ile alakası yok kargo şirketinin şerefsizliği o.

Reklamdan kastım bu sıralar sinerjiye yeni rakip çıktı. Sinerji güzel adımlarla ilerliyor. Arayıp sorduğunuzda ürün stokta varsa gidip elden alabiliyorsunuz. Boş yapmayın lütfen. Burada kötülenecek en son firma Sinerji'dir. Vatan'a çamur atın gidin de yapmadığı halt kalmadı. Sinerji, PCDepo gibi ilerliyor. Uygun ve güvenilir fiyatıyla dikkat çekiyor. PCDepo gibi olmasına izin vermem boş yere kötülemeyin. Tek alışveriş yaptığım yer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı