Sinerji bilgisayar iade etme

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
21 Haziran 2021 tarihinde Sinerji bilgisayar üzerinden Cooler Master 600W MWE V2 80+ Bronze güç kaynağı ve G.Skill 16 GB (2x8) Ripjaws V kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 RAM satın aldım. Ertesi gün güç kaynağı satın almaktan vazgeçip güç kaynağı siparişini iptal etmek istemiştim ama çoktan kargolandığı için iptal edemedim. 23 Haziran günü kargo evime ulaştı. Daha kargo paketini bile açmadım. İade etmek istiyorum ama Sinerji bilgisayar aramalara yanıt vermiyor. Sıra numarası 1 tahmini bekleme süresi 8 dakika diyor ama 1 saat beklesem bile cevap verilmiyor. İnternet sitesi üzerinden iade etmeye çalıştığımda seri numarası istiyor ama paketi açıp iade hakkını kaybetme ihtimalime karşı açmak istemiyorum. Seri numarısı bilmiyorum seçeneğine tıklayınca yine seri numarası istiyor. Ne yapmalıyım şimdi. Şikayetvar'a da yazdım cevap verilmedi.

Kardeşim internetten sipariş verdiğin zaman E-fatura gönderirler e-postana. Orada yazar seri numarası ya da sipariş kodu her neyse. Kargo sana geldiği zaman teslim almadan direkt iade olacak diye kargocuya belirtebilirdin de. Aramaya devam et. Açarlar elbet.

Kardeşim internetten sipariş verdiğin zaman E-fatura gönderirler e-postana. Orada yazar seri numarası ya da sipariş kodu her neyse. Kargo sana geldiği zaman teslim almadan direkt iade olacak diye kargocuya belirtebilirdin de. Aramaya devam et. Açarlar elbet.

E faturada seri sumara yok sipariş numarası var.
RAM'le aynı pakette olduğu için bırakmak istemedim.
Mağazalarına gidip iade ettim. Öğrendim ki [email protected] adresinden mail atabilirmişim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı