Sinerji Bilgisayar Ne Kadar Güvenilir?

1FPS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya'dan ve Vatan'dan topladığım aynı sistem 16500 TL'yi bulurken, sinerji'de 14500 tuttu. Şikayetvar'a baktım ama kayda değer bir şey bulamadım. Siteyi kullanan arkadaşlar söyleyebilir mi sizce nasıl?

Ekran Alıntısı 11.JPG

Açtığım konuya İmzamdan bakabilirsin istersen eğer göremezsin belki diye Link bırakıyorum. Kararını etkiler belki. Sormak istediğin soru varsa yardımcı olmak isterim. Sinerji Bilgisayar Alışveriş Deneyimim ve Garanti Süreci - Technopat Sosyal Bir arkadaşta @CrossBench problem yaşamıştı onunda konusunu okumanı öneririm. Sinerji Bilgisayar Sorunlu RAM Alışverişi - Technopat Sosyal
Birde bu konuyu inceleyin. Sinerji Bilgisayar'a Güvenmeyin - Technopat Sosyal

Sinerji Bilgisayar Alışveriş Deneyimim ve Garanti Süreci - Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji'den ekran kartı, işlemci ve anakart aldım. 2 yıl oldu ve memnunum. Ertesi gün kargolama yapmışlardı. Almadan önce olumsuz birşey okumadığım için tercih etmiştim. Hatta Bios güncelleyip gönderdiler. Fiyatları uygundu. Umarım sıkıntı yaşamazsınız. Almadan önce arayıp stokta var mı diye sormanızı tavsiye ederim.

Açtığım konuya İmzamdan bakabilirsin istersen eğer göremezsin belki diye Link bırakıyorum. Kararını etkiler belki. Sormak istediğin soru varsa yardımcı olmak isterim. Sinerji Bilgisayar Alışveriş Deneyimim ve Garanti Süreci - Technopat Sosyal Bir arkadaşta @CrossBench problem yaşamıştı onunda konusunu okumanı öneririm. Sinerji Bilgisayar Sorunlu RAM Alışverişi - Technopat Sosyal
Bazıları değişimde sıkıntı yaşanmıyor demiş,bazıları ise sıkıntılı.Eğer sıkıntı yaşarsam Bartın'dan kalkıp kendi bayisine bile giderim :) sıkıntı olmaz benim için.

Bazıları değişimde sıkıntı yaşanmıyor demiş,bazıları ise sıkıntılı.Eğer sıkıntı yaşarsam Bartın'dan kalkıp kendi bayisine bile giderim :) sıkıntı olmaz benim için.
O değişimde sıkıntı çıkarmıyor diyen arkadaşların birçoğu laf olsun diye yazan tipler. (Herkes için demiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen.)Kendi kullanıcı deneyimimi paylaştım 14.500 TL riske atılacak bi para değil. Ayrıca siz Bartın'dan kalkıp gitmenizin bir yararı olmaz diye düşünüyorum.Karar yinede sizin ben sadece fikir edinmeniz adına paylaştım yanlış anlamadınız umarım.

Az önce laf olsun diye yazan arkadaşlar var demiştim ya al sana canlı örnek.
Sinerjiden defalarca alışveriş yaptım istersen mail adresine yollayabilirim faturaları kanıt olarak.Laf olsun diye bir şirketi niye öveyim ki kendi şirketim mi ailemin şirketi mi? Laflarınıza dikkat edin saygılı olun şu forumda.

Sinerjiden defalarca alışveriş yaptım istersen mail adresine yollayabilirim faturaları kanıt olarak.Laf olsun diye bir şirketi niye öveyim ki kendi şirketim mi ailemin şirketi mi? Laflarınıza dikkat edin saygılı olun şu forumda.
Keşke Ozaman ben alışveriş yaptım bundan dolayı güvenilirdir diye belirtseydiniz. Boş keseden sallayan arkadaşlarla karıştırılabiliyorsunuz. Kusra bakmayın. Bazı tipler yüzünden ön yargılı yaklaşıyorum bu tarz kesinlik kullanan cümlelere. Kırdıysam gerçekten kusra bakmayın arada düşünmeden insanları kırabiliyoruz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı