Çözüldü Sinerji bilgisayara güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furkanbalta25

Centipat
Arkadaşlar selam. Sinerji bilgisayar hakkında son 1 haftaya dayalı şikayetler gördüm fakat sitede bir kesim bayağı güveniyor firmaya ama benim hala şüphelerim var. Aşağıda görmüş olduğunuz kartı başka yerde bu kadar uygun bulamadığımdan bu siteye başvurdum tabiri caizse milyarlarla oynanacak. 4000 TL bir fiyatı var sizce güvenip alınır mı? Biraz daha koy üstüne demeyin yok çünkü indirim kovalıyordum.

Çözüm
@furkanbalta25 Ben alalı iki buçuk ay oluyor herhangi bir sorun yaşamadım. İlk başta 19.9.2 sürümünü kullandım. 20.2.2 çıkınca ona geçtim bir buçuk ay civarı onu kullandım. Şimdi de 2 gündür 20.4.1 sürümünü kullanıyorum herhangi bir sorun yok gibi bu sürümde de. Her sürümü değiştirdiğim zaman DDU programını kullandım. Sürücülerde sorun yok kısaca bende. Ekran kartına gelirsek Nitro+ zaten sınıfının en iyi kartlarından biri. Sıcaklık, frekans değerleri çok güzel. Ben memnunum karttan, tavsiye ederim.
Arkadaşlar selam. Sinerji bilgisayar hakkında son 1 haftaya dayalı şikayetler gördüm fakat sitede bir kesim bayağı güveniyor firmaya ama benim hala şüphelerim var. Aşağıda görmüş olduğunuz kartı başka yerde bu kadar uygun bulamadığımdan bu siteye başvurdum tabiri caizse milyarlarla oynanacak. 4000 TL bir fiyatı var sizce güvenip alınır mı? Biraz daha koy üstüne demeyin yok çünkü indirim kovalıyordum.

Merhabalar. Aldın mı? Bir sıkıntı çıktı mı? Güvenilir mi sence?

merhabalar aldınmı bir sıkıntı çıktımı güvenilirmi sence

Son düzenleme:

Geri
Yukarı