Sinerji'nin zama zam koyması

Taha Özdemiir

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Organizatör - Koordinatör
Ürün kombinasyonları deniyorum. Sabah 5536 TL'de bıraktığım sepet +100 TL zamlanmış.
  • Kasa +10 TL
  • RAM +20 TL
  • Ekran kartı +23 TL
  • PSU +9 TL
  • İşlemci ilginç ki 1340'den 1240'a düşmüştü 3 gün önce.
  • Anakart +35 TL
  • SSD +10 TL
Şunu anlamlandıramadım. Ne oldu, Sinerji bu stok azlığında yeni mallar mı satın aldı da bizlere onu satıyor? Gerçekten bu ülkede teknoloji marketi olan yaşıyor arkadaşlar. Sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum.

Teknobiyotik için aynısını düşünüyorum. Düne kadar ucuz sattıkları R5 1600'ü şu an talep var diye 2600 fiyatına doğru götürüyorlar. Vatan Bilgisayar olmaya çalışıyorlarsa çok beklerler.

d06.pngCORONA VIRUS

Cuma'dan Pazartesi'ye olan kur farkı eklenmiştir. Anormal bir şey yok. Sinerji anormal fiyatlandıran bir firma değil, gayet iyidir.
Hocam 6 kuruş dalgalandı ve adam bu parçadan her gün yenisini alarak satmıyor. En kötü 30 tane alsa kur 5.80 iken gelip bugünun 6.11 kuruyla satıyor, ona delleniyorum. Yoksa en uygun fiyatlara satan firma olduğunu biliyorum yani.
Stok malı 6.11 kurla satmak?? Şu an pekte coronavirus denemez çünkü coronavirus çok daha bomba vurucak fiyatlara az kaldı...

3500 tlye topladığım bir bilgisayarı(2 gün önce) bugün daha kötü parçalar ile daha pahalıya topladım bayağı zam geldi.

Bende ayın beşinde itopyadan 3300 liralık alışveriş yapacağım ama her gün zam geliyor. Bakalım ayın beşinde 3300 yerine 3500 ödemeyelim de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı