Sınıf başkanı görevleri sürekli bana veriyor

AkutonAyaz

Centipat
Sınıfta başkan yardımcısı oldum. Ama sınıf başkanı çoğu görevlerini bana veriyor. Bu iş böyle olunca da bir iki hoca derse girmeyince sınıf düzensiz oluyor laf dinlemiyor. Ben de kağıda yazıyorum uyarıyorum falan her şeyi yapıyorum falan zor oluyor. Nasıl bir şey yapmalıyım?

Benim düşündüğüm İSTEYEN 2-3 öğrenciye görev vermek. Bunda bir sorun olmaz. Örnek olarak konuşanları benim yerime kağıda yazan birini koyacağım ya da başka şeyler. Nasıl fikir? Başka ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Sınıfta başkan yardımcısı oldum. Ama sınıf başkanı çoğu görevlerini bana veriyor. Bu iş böyle olunca da bir iki hoca derse girmeyince sınıf düzensiz oluyor laf dinlemiyor. Ben de kağıda yazıyorum uyarıyorum falan her şeyi yapıyorum falan zor oluyor. Nasıl bir şey yapmalıyım?

Benim düşündüğüm isteyen 2-3 öğrenciye görev vermek. Bunda bir sorun olmaz. Mesela örnek olarak benim yerime konuşanları kağıda yazan birini koyacağım ya da başka şeyler. Nasıl fikir? Başka ne önerirsiniz?
Sınıf öğretmeninle söyle bunları o muhtemelen kağıda yazdıkların kişilere işlem uygularsa yapmaya devam etmezler.

Hocam eskilerden bir taktik vereyim size: Her sıra için bir kişi belirleyin. Belirlediğiniz kişi o sırayı kontrol etsin. Bir nevî her sıranın kendine özel başkanı olsun. İşiniz kolaylaşır.

Hocam eskilerden bir taktik vereyim size: Her sıra için bir kişi belirleyin. Belirlediğiniz kişi o sırayı kontrol etsin. Bir nevî her sıranın kendine özel başkanı olsun. İşiniz kolaylaşır.
Evet dostum ben de o tarz yapmayı düşünüyorum. bakanlıklar kuracağım. güvenlik, kağıda yazan biri, tahtayı tenefüste silen biri falan. Saçma görünüyor ama baya işe yarayan bir şey olabilir.

Son düzenleme:
Başkan iş yapmaz yardımcısı yapar. Başkan yardımcılığından istifa ederim ben olsam.

Abi bizim başkanlar seçildi mi 1 dönem bitene kadar değişmiyor. Sorunu başkanla konuşacağım. Olmazsa dediğim şeyi yaparım.
Gerekli kanıtlar gösterildikten sonra senin ne kadar bu iş için uğraştığın görülüp hakkın verilecektir. Vermezse de öyle hoca olmaz olsun.

Gerekli kanıtlar gösterildikten sonra senin ne kadar bu iş için uğraştığın görülüp hakkın verilecektir. Vermezse de öyle hoca olmaz olsun.
Hayırlısı hocam pazartesi bir şeyler yapacağım.

Sınıf öğretmeninle söyle bunları o muhtemelen kağıda yazdıkların kişilere işlem uygularsa yapmaya devam etmezler.
İşe yarıyor ama 1 hafta sonra geri şımarıyorlar.

komik olan bir şey yok yani şu cringe gülme ifadesini atmanıza gerek yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı