Sınıfça para toplayıp öğretmene bilgisayar almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Baktım fakat göremedim, eğer öyle bir şey dediyse umursamasaydınız keşke. SS'i varsa moderasyon ekibine ulaştırabilirsiniz.
Aziz Nesin şu sözü ile sizi uğurluyoruz demişim, ve ztn belli bir ıq seviyesi üstündekiler bunu anlayabilir.
Şikayet etmelisiniz o zaman.
Banlancaksamda banlanayım. sadece yaşını bahane edip herkese sallayan tipler varsa biz niye konuşuyoruzki?

Öğretmeninize söyleyin stoklar gelince masaüstü toplasın (!) Bilgisayarı onun kişisel eşyasıdır. Eğer bozulan bilgisayarın yerine yenisini siz alacaksanız, bozulan arabasını da sanayiye sizin götürmeniz lazım. O zaman herkes öğretmen olsun ve bilgisayarları bozuldukça yenileri, güzelleri öğrenciler tarafından beleşe gelsin.

Aziz Nesin şu sözü ile sizi uğurluyoruz demişim, ve ztn belli bir ıq seviyesi üstündekiler bunu anlayabilir.

Banlancaksamda banlanayım. sadece yaşını bahane edip herkese sallayan tipler varsa biz niye konuşuyoruzki?
Hakaret ediyorsunuz. Yaşı büyük diye saygı duymak zorunda değilsiniz, hakaret etmişsiniz.

@KralTektir keşke böyle bir cevap vermeseydiniz. Her ne kadar fikirleriniz uymasada @anil1906'ya böyle bir şey demeniz ayıp olmuş.
Hocam tek yaptığı kavga çıkarmak ve yaşını bahane edip kendini padişah gibi göstermek. tüm her yerde var böyle tipler banlanırsamda canınız sağolsun ne diyim.
Hakaret ediyorsunuz. Yaşı büyük diye saygı duymak zorunda değilsiniz, hakaret etmişsiniz.
Farkındaysan hocam türk halkının diyor ben oraya anıl veya başka bir isim belirtmedim. belki 100 de 60 ın içinde bende varım.
Neyse daha uzatmak istemiyorum, banlarsa modlarda banlasın hadi iyi forumlar.

Arkadaşlar toplanti yapildi hoca sanirsam kendine almayacakmis sinifta kalacakmis ama 7700 TL'lik laptop almak nedir? Ben bu parayı eğer laptop sınıfın olacaksa zaten veririm ama 3000TL'ye Full HD gayet EBA için yetecek bilgisayarlar var. İnsanlar zaten pandemide issiz kaldi tek kişi asgari ucrete çalışıyor ekonomi zaten ortada hani 150 TL bir şey degil fakat 7700 TL nedir yahu? Hoca zaten soyluyor ben şu anda esimin laptopunu kullanıyorum ama bu sefer de dersler duzensiz olur diyor. İster alin ister almayin diyor. Ben alınmasını isterim kardeşim iyi şartlarda egitim gorsun fakat kafama takılan şey şu 7700 TL'ye ne gerek var 1660 ekran kartlı 144hzli oyuncu laptopu alinacak sanırım veya 4K touchscreenli bir laptopmu alinacak? Zaten ogretmen diyor bu benim için degil ben gittigimde yinw sınıfta kalacak diyor. Ogretmenden yana bir sıkıntı yok sınıf annesi persembe gunu vermeniz lazim bir an once sipariş verelim demesi sinir bozucu. Ben ornegin maasimi ay sonu aliyor sana nasıl verecegim kardeşim? Simdiden teşekkür ediyorum konu kapanabilir. Saygı cercevesi içinde tartisalim. Ogretmende gayet guzel ders anlatiyor cok memnunuz eger zaten vermek zorundasınız falan deseydi ve ogretmeni de ders anlatmasindan dolayi sevmeseydik bu isin pesini birakmazdim. Teşekkürler.

Benim annem ve babam öğretmen. Ne böyle birşey gördüm ne de duydum. Eminim sizin gibi düşünen kişiler de vardır. Para vermek istemediğinizi söyleyin. Hala ısrar ederlerse CİMER’e şikayette bulunabilirsiniz. Yalnız öğretmen bu duruma olumlu bakıyor mu?

Benim annem ve babam öğretmen. Ne böyle bir şey gördüm ne de duydum. Eminim sizin gibi düşünen kişiler de vardır. Para vermek istemediğinizi söyleyin. Hala ısrar ederlerse Cimer'e şikayette bulunabilirsiniz. Yalnız öğretmen bu duruma olumlu bakıyor mu?

Öğretmenin haberi var bu benim olmayacak sinifa ait olacak diyor ve isterseniz alin isterseniz almayin ben esimin laptopunu kullanılırim ama bu sefer de dersler düzensiz olur diyor. Kafama takılan tek şey 7700 TL'lik laptop almaya ne gerek var.

Öğretmenin haberi var bu benim olmayacak sinifa ait olacak diyor ve isterseniz alin isterseniz almayin ben esimin laptopunu kullanılırim ama bu sefer de dersler düzensiz olur diyor. Kafama takılan tek şey 7700 TL'lik laptop almaya ne gerek var.
Hayır yani sonsuza kadar o sınıfta kalmayacaksınız değil mi? Mezun olurken napacaklar Letgo’ya koyup satacaklar mı? Bence öğretmenin lafına bakılırsa bu durum işine geliyor. 2000 liraya fıstık gibi ikinci el laptoplar var. Lisede misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı