Sınıfta kaldıktan sonra okumaya devam edilmeli mi?

SeryXS

Decapat
Daha fazla  
Geçerim diyordum geçemedim, ailemi hayal kırıklığına uğrattım ve 1 senemi çöp ettim. Bilişim okuyorum, o alanda başarılıyım fakat matematik, edebiyat gibi derslerden kötü not aldım fakat kendime güveniyorum, bir dahaki sene ailemi mutlu etmek için takdir getirebileceğime. Sizce okumaya devam etmeli miyim?

Geçerim diyordum geçemedim, ailemi hayal kırıklığına uğrattım ve 1 senemi çöp ettim. Bilişim okuyorum, o alanda başarılıyım fakat matematik, edebiyat gibi derslerden kötü not aldım fakat kendime güveniyorum, bir dahaki sene ailemi mutlu etmek için takdir getirebileceğime. Sizce okumaya devam etmeli miyim?
Keep going on.

Devam et.

Ailen eminim ki senin başarını gördüklerinde mutlu olacaklardır. Onun ötesinde yaz tatilinde olabildiğin kadar destek ol onlara yapabiliyorsan bir işe gir, eminim sevinirler ve sana güvenirler. Zaman kaybettim diye de üzülmekte haklısın yapabilecek bir şey yok ama bence kesinlikle okumaya devam et, sonraki senelerde daha çok çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı