Sınıftaki ilginç BTS fanı

Etrafında bts diye de dolaşır blackpink diye de, seni ne rahatsız etti? İnsanların hayatına burnunu sokmak hoşuna gidiyor mu? (bts ya da blackpink dinlemiyorum sadece fikir özgürlüğüne katılıyorum.)
Çünkü bize söylüyor genelde. Bizim hoşumuza gitmiyor. Kendisi bizim hayatımıza burnunu sokuyor. Kendisi bizim zevklerimize laf atıyor ayrıca.
Etrafında bts diye de dolaşır blackpink diye de, seni ne rahatsız etti? İnsanların hayatına burnunu sokmak hoşuna gidiyor mu? (bts ya da blackpink dinlemiyorum sadece fikir özgürlüğüne katılıyorum.)
Dolaşsın ama bizi rahatsız ediyor diyoruz.

Hepsi böyle hocam. Gerçeklikten uzaklaşmış, insanları sevmiyorum tavrı takınıp K-pop kölesi oluyorlar. Hayatlarını onlara göre yaşıyorlar. Mümkün olduğunca uzak durmak gerekiyor.

Üstünüze atlıyorsa geçir bir tane.
1650731612854.png

Sınıfımızda ilginç bir BTS fanı var. Çocuk BTS BTS diye ortalıkta dolaşıyor. Okula BTS rozetiyle geliyor, resmen kendisi ile dalga geçilsin diye uğraşıyor. Kendisini gülünç duruma düşürüyor. Biz kendisi ile ilgili konuştuğumuzda, yok zevkine karışıyorlar diye öğretmenlere söyleyip duruyor: DKendisinin BTS dışında çok fazla saçma olayı var ama sinir krizi geçirmeyin diye yazmıyorum. Siz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kendi haline bırakın bir 1-2 ay sonra akbil alıp Kore'ye gitmek için evden kaçar

Özgürlükler bir başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Eğer rahatsızlık verecek seviyelerde davranışlara sahipse bunun adı fikir özgürlüğü değil, tacizdir. Ben lisedeyken sınıfımda vardı bu tip Kore fanları. Bazıları sessiz sakin müziğini dinler, sorulduğunda k-pop konusu açardı. Bazıları ise sınıfta Koreli bir idolün ismi + seni çok seviyorum falan diye haykırırdı. Bağırıp rahatsızlık veren, toplumda yaşamayı bilmeyen kanser insan kitlelerine tabii ki karşı çıkacağım.
Türkçe müzik dinleyenlere ezik veya kültürsüz muamelesi yapan tipler vardı bir de. Ah, ah. :D Müslüm Gürses dinliyor diye kızlardan biri, bir arkadaşıma "*** bağcılarlı kekosu." demişti. :)

Geri
Yukarı