Sınıftakiler beni sevmiyor

Genelde bu tarz yapan kişiler sevilmez ve siz de o tarz hareketler gibi şeyler yapıyorsaniz sevilmemeniz ondandır. Daha doğrusu gıcık kaparlar size tabiri caizse. İşte Ahmed şunu yapıyor hocam vs. vs. İspiyoncu gibi.

Yani evet ama gerçekten saçma oluyor bende sınıfta arada yapıyorum ödevimi yapınca onun karşılığını alabilmek için kimse darılıp küsmüyor tabiikide ortam çok değiştirir ama ben hiç denk gelmedim öylesine

Ortaokulda hiç sevilmezdim. Bazen boş konuşurdum, genelde karşının sözü bitmeden yeni bir soru sorar veya konudan konuya atlardım (Ki bu benim yıllardır yaşadığım bir sorun ve hala devam etmekte) O da sinir bozucu ve kırıcı oluyordum. Hatta bu yüzden mal olarak görüldüm. Hiç sesimi çıkarmadım ve kafaya takmadım. Ortaokula göre lise ortamım daha iyi ancak sıkıntılarım devam ediyor. Hala yalnızım hatta sınıfta tek başıma otururum.

Sana deneyimlerime göre söyleyebileceğim şey şu: Kafaya takma. Beş para etmez insanlara değmez, kendi geleceğine bak. Sen istediğin hayata erişebilirken onlar erişemeyecek.

Bu arada o kız kendini bir şey zannediyor herhalde.
Ya bak o kızı çıkışta gel sana bir şey göstereceğim de yapıştır ensesine şaplağı kendine gelemez.
Kıza ders vermek için bunun yerine bir gün kapşonlu hırka veya tişört giy ve okul dışında korkması için çakıyı çıkart ve ona doğru doğrult. Bu onun korkması için yeterlidir. Ancak pek önermem ve bunu da tenha bir yerde yap.

Oralarda şımarık çok oluyor.
Her yer şımarık dolu hocam, çekilmiyor.
Sınıf değiştirmek iyi bir çözüm olur, eğer sınıfta "ispiyoncu" dedikleri tiplerdenseniz (daha çok ödev konusunda yapıyordum ben) öyle şeyler yapmamanız cidden iyi olur hocam. Ben ortaokulda öyle biriydim diyebilirim, sınıfta yalnız yalnız takılıyordum :D :D

Hocam sinifimizda kimse ispiyoncu falan değil Allah'tan kimse şımarık değil.
Sadece okulun kızları çok ergen gözlük akımları yapanları görünce dövesim geliyor.

Sınıf değiştirmek iyi bir çözüm olur, eğer sınıfta "ispiyoncu" dedikleri tiplerdenseniz (daha çok ödev konusunda yapıyordum ben) öyle şeyler yapmamanız cidden iyi olur hocam. Ben ortaokulda öyle biriydim diyebilirim, sınıfta yalnız yalnız takılıyordum :D :D

Hocaya ödevi hatırlatacak en son kişiyim sınıfta hocam emin olabilirsiniz :)

Geri
Yukarı