Sınıftakiler beni sevmiyor

Böyle davranmalarının kıskançlıktan başka bir sebebi olduğunu düşünmüyorum. Herhangi bir konuda kıskanıyor olabilirler. E tabii sende bu zamandan sonra sırf birileri haset diye davranışlarını değiştirmeyeceğine göre umursamaman gerekiyor. Sen kendi kendine bir düşün bir yanlışım mı var diye eğer yoksa devam işlerine baksınlar.

Derslerde konuşmuyorum dinlemesemde konuşmuyorum koyuyorum kafamı yatıyorum ve bana dersi kaynattığımı söylüyorlar benim yüzümden anlamıyorlarmış hocalara soruyorum benden şikayetçi misiniz diye hayır senden ne şikayetim olsun ki diyorlar.
Survivor mı bu da oy ile adam yolluyorsunuz sınıftan? İlk defa duyuyorum böyle bir şey.

Böyle bir şey yok normalde evet ama herkes sınıfta onları rahatsız ettiğimi söylediği için başkan benim ismimi rehber hocasına verecekmiş öyle söyledi.

Öncelikle senin hatan, "gidelim hocam, ben haklıyım" demen alttan alman gerekiyor, aşırı agresif davranırsan orada bir bağırışta havanı alırlar.

Karşında bir otorite var, ona her zaman saygılı olmak zorundasın.

Sen sınıftakiler ile çok fazla diyaloğa girme, arkadaş grubu oluştur samimi olduğun kişilerle.

Zaten şu an ergenliğin nirvanasındasınız, onlar seni oyladı diye gidecek halin zaten yok.

Oluşturduğun topluluk ile, ergen muhabbeti yapma (şöyle pat pat, soktum) seviyeli bir muhabbet kur bakış açıları değişsin.

Hocalar arkanda diye güvenme, 250gr için değişecek çok öğretmen ve yönetim tayfası var.

Bu her sınıfta istisnasız olan bir durum her sınıfta bir tane kendini köyün ağası zanneden biri oluyor ve diğerlerine sınıfı zehir ediyor bizim sınıfta ben diğer arkadaşlarıma asla kötü davranmıyorum.

Haklısınız ama eğer o sınıftakilerle de hiç anlaşamazsam korkusu sarıyor beni çünkü şu anki sınıfımda en azından 3-5 arkadaşım var.
Aynı okulda değil misiniz? O arkadaşlarınız bir yere kaçmıyor. Eğer onlarla da anlaşamazsanız çok büyük bir eksiniz olmaz hocam. dediğiniz gibi, 5-6 arkadaşınız ile güzelce zaman geçirebilirsiniz.

Öncelikle senin hatan, "gidelim hocam, ben haklıyım" demen alttan alman gerekiyor, aşırı agresif davranırsan orada bir bağırışta havanı alırlar.

Sen sınıftakiler ile çok fazla diyaloğa girme, arkadaş grubu oluştur samimi olduğun kişilerle.

Zaten şu an ergenliğin nirvanasındasınız, onlar seni oyladı diye gidecek halin zaten yok.

Oluşturduğun topluluk ile, ergen muhabbeti yapma (şöyle pat pat, soktum) seviyeli bir muhabbet kur bakış açıları değişsin.

Hocalar arkanda diye güvenme, 250gr için değişecek çok öğretmen ve yönetim tayfası var.

Oylamada kimsenin beni istememesi canımı sıktı biraz hocam.

Böyle bir şey yok normalde evet ama herkes sınıfta onları rahatsız ettiğimi söylediği için başkan benim ismimi rehber hocasına verecekmiş öyle söyledi.
Hocalar öyle şeylerle uğraşmaz, bunun tek etkisi psikolojiktir. l

Son cümlede haklısın, bizim fen lisesinde sapık denilebilecek hocalar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı