Sınıftakiler beni sevmiyor

Hocalar öyle şeylerle uğraşmaz, bunun tek etkisi psikolojiktir. L

Son cümlede haklısın, bizim fen lisesinde sapık denilebilecek hocalar var.

Bizim hocalarımız genellikle kız 2 tane erkek hocamız var onlarda beni çok seviyor öyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum açıkçası kadın hocalarımız ile de aram bayağı iyi hatta beden hocamla arada LoL bile oynuyorum :D
Kavga başlat, 12'leri arkana al.

Okulumuz yeni 12'ler yok en büyük biziz.
Farkında olmadan arkadaşlarının canını sıkacak şeyler yapıyor olabilir misin acaba hiç düşündün mü?

Hayır kimseyle muhabbet kurmuyorum salı ve perşembe günleri antrenmanlarımdan dolayı 4 derse giremiyorum zaten neden olduğunu cidden bilmiyorum.

Arkadaşlar biz sınıfta 35 kişiyiz. Sadece 5-6 kişi ile yakınım bir de kız arkadaşım var sınıfta. 10. sınıfım sınıfta yakın olduklarım dışında herkes beni sevmiyor. Nedenini bilmiyorum. Mesela hoca bazen bana bir şeyler soruyor soruyorum biraz muhabbet ediyoruz hoca ile (okuldaki bütün hocalarla aram çok iyi neredeyse hepsinin en sevdiği öğrencileri benim ama çok çalışkan biri değilim) sürekli bana çamur atmaya çalışıyorlar. Hocam Ahmet şöyle böyle diye özellikle ismini vermek istemediğim X kişisi var geçen arkadaşımla kapının önünde şakalaşıyorduk Bana'ya mal mısın sen içeri girsene dedi'. Bende çıkıştım sana ne ve sen bana mal deme hakkını nereden buluyorsun dedim. Sana ne sen kimsin falan dedi. Biraz yüksek sesle tartıştık sonra tarih hocası geldi ve müdüre gidiyoruz dedi. Bende gidelim hocam ben haklıyım dedim. Neyse giderken hoca durdurdu özür dileyin kapansın dedi. X kişisi de dedi ki 'ben kızım o benden özür dilesin' iyice sinir oldum orada neyse bir de hocalar bizim sınıftan şikayetçiymiş. Hocalar sınıf dağıtılacak falan dediler sınıf başkanı oylama yaptı. Kimi sınıftan göndermek istersiniz diye. Tabii ki en çok oy bana geldi olabildiğince bu durumu takmamaya çalışıyorum ama canımı sıkmaya başladı. Ne yapmam gerekiyor ne önerirsiniz?

Ben de 10. sınıfım 10 senedir de her zaman dışlanan öğrenci olmuşumdur hala da devam ediyor. Onlarda bana karşı agresif davranıyorlar. Hocalardan azar yememi istiyorlar. Neredeyse 1 ay geçti okul açılalı halen tek başıma dolaşıyorum ama bana artık zevk veriyor. Yalnızlık aslında güzel bir şey kendi kendime oturuyorum ve alıştım yani. Sende alış yalnız olmaya bağımlılık yapacaktır en azından bende öyle oldu. Ben kızım ben haklıyım muhabbeti yapan bir kişiyle diyalog kurman senin hatan. Umursama böyle tipleri kendi kendine konuşsun dursun. İlk defa survivor mantığıyla sınıftan bir kişi atıldığını sizden duydum. Eğer anlaşamıyorsanız sınıf değiştirmek sizin için iyi olmaz mı?

Tek yapmanız gereken herkes ile iyi geçinmeniz. Sınıfa geç mal misin derse sen ya takma yada geç hiç umurunda olmasın. Sınıftan gönderirlerse göndersinler sen yinede iyi geçin ve laf atan olursa hiç takma geç önemseme. En iyisi sen olabilirsin yada olmayabilirsin sadece es geç ve işine bak. Zamanı geldiğinde çok pişman olurlar ama sen daha iyi yerde olursun er yada geç.

Ben de 10. sınıfım 10 senedir de her zaman dışlanan öğrenci olmuşumdur hala da devam ediyor. Onlarda bana karşı agresif davranıyorlar. Hocalardan azar yememi istiyorlar. Neredeyse 1 ay geçti okul açılalı halen tek başıma dolaşıyorum ama bana artık zevk veriyor. Yalnızlık aslında güzel bir şey kendi kendime oturuyorum ve alıştım yani. Sende alış yalnız olmaya bağımlılık yapacaktır en azından bende öyle oldu. Ben kızım ben haklıyım muhabbeti yapan bir kişiyle diyalog kurman senin hatan. Umursama böyle tipleri kendi kendine konuşsun dursun. İlk defa survivor mantığıyla sınıftan bir kişi atıldığını sizden duydum. Eğer anlaşamıyorsanız sınıf değiştirmek sizin için iyi olmaz mı?

Bilmiyorum sınıf değiştirmek istemiyorum hocam diğer sınıftakilerle de aynı olacağımı düşünüyorum şu an kafamda ya nakil aldırmak var ya da açığa geçip okulu umursamayıp sadece futbol üzerine yoğunlaşmak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gene böyle bir olay yaşanırsa bu videoyu wp grubuna at, ayrıca takma kimseyide insanlar sana değer verdiği kadar onlara değer göster. Modun senelik banımı vermesini bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı