Sinovac vs BioNTech

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zeki kardeşim, ben doktor muyum? Hastane de kayıtlarını mı yapıyorum insanların, annem bana söyledi ondan sonra cenazelerine gittik o kadar..
Hani annenin arkadaşı ya adını ve öldüğü hastaneyi annenin bilmesi lazım hani. Çok basit bir şeyi bile düşünmek bu kadar zor mu? :D

Sen değil de annen doktor galiba, aşı yüzünden felç kalıp öldüklerini bildiğine göre. :D

Arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla bazı insanlar benim konuyu neden açtığımı tam olarak anlamamışlar, ve kendi zihinlerinde bana karşı bir kin oluşturmuşlar,

Konuyu açmamın sebebi insanların hangi aşıyı yaptırdığı ve ne düşündükleri, Aşı karşıtlığı ya da kavga ortamı yaratmak için değil ama işte.

Z kuşağı bümgür bümgür hahaha.
Hani annenin arkadaşı ya adını ve öldüğü hastaneyi annenin bilmesi lazım hani. Çok basit bir şeyi bile düşünmek bu kadar zor mu? :D

Sen değil de annen doktor galiba, aşı yüzünden felç kalıp öldüklerini bildiğine göre. :D
Annemin arkadaşının kızı arayıp söyledi, Doktor değil. :D

@Yararsız Üye hocam, bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? :D

Ekran Alıntısı_LI.jpg

Benim kendi çevremde de bunu diyen çok fazla insan var. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla bazı insanlar benim konuyu neden açtığımı tam olarak anlamamışlar, ve kendi zihinlerinde bana karşı bir kin oluşturmuşlar.
Sen yan çizmeyi bırak. Annenin arkadaşlarının isimlerini ve hangi hastanede öldüklerini yaz buraya. Dediğin yalan çıkarsa da adınla konuyu açıp aşı karşıtı yalan manipülasyon yaptığın konusunda herkes bilgilendirilecek. Tabii moderatörlerin de bu konuda ağır bir yaptırımı kaçınılmaz.

Z kuşağı bümgür bümgür hahaha.
Hangisi daha kötü bilemedim. Daha bilmediğin kelimeyi kullanman mı? Yoksa 15 yaşında bir birey olarak olduğun kuşakla dalga geçmen mi? :D

@Syxtro verecek cevabın olmayınca nasıl dönüş yapıyorsun ama. :)

80 mesajı olan daha önce tanımadığımız ve yeni bir üyeye ne gibi kinimiz olabilir, döneklikte son nokta.

@Syxtro verecek cevabın olmayınca nasıl dönüş yapıyorsun ama. :)

80 mesajı olan daha önce tanımadığımız ve yeni bir üyeye ne gibi kinimiz olabilir, döneklikte son nokta.

Sana verecek çok cevabım var sıkıntı yok, ayrıca sana karşı döneklik yapmama ne gerek var? 1 hafta sonra bu konuşmayı unutucaksın zaten... Z kuşağı bümgür bümgür, Zihniyete bak acıyorum.

@Yararsız Üye hocam, bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? :D

Eki Görüntüle 1164906

Benim kendi çevremde de bunu diyen çok fazla insan var. Ne yapmalıyım?
Celal Şengör'ün bir videosu var. Şimdi atarsam ceza yerim ama anlamışsındır. Cahille tartışmayacaksın, eğer tartışırsan dışardan iki cahil tartışıyor zannederler. Anlatırsın anlarsa anlar anlamazsa boş ver.

@Syxtro "Annemin arkadaşları felç oldu" deyip sonra konuyu değiştirmen. Her neyse uğraşmayacağım, Z kuşağı ne alaka onu anlamıyorum. :D Yazık...

(İşin ne komik kimse profiline baktığımda 15 yaşında olduğunu görmem. :D )

Sen yan çizmeyi bırak. Annenin arkadaşlarının isimlerini ve hangi hastanede öldüklerini yaz buraya. Dediğin yalan çıkarsa da adınla konuyu açıp aşı karşıtı yalan manipülasyon yaptığın konusunda herkes bilgilendirilecek. Tabii moderatörlerin de bu konuda ağır bir yaptırımı kaçınılmaz.

Hangisi daha kötü bilemedim. Daha bilmediğin kelimeyi kullanman mı? Yoksa 15 yaşında bir birey olarak olduğun kuşakla dalga geçmen mi? :D

Hani hep diyorlar ya Z kuşağı bümgür bümgür falan falan, yok o kardeşim bu Z kuşağıda zaten birisinin edit yapmasıyla çıkmış bir şey, insanlar zaten editlerle falan hyplanıyorlar.
Celal Şengör'ün bir videosu var. Şimdi atarsam ceza yerim ama anlamışsındır. Cahille tartışmayacaksın, eğer tartışırsan dışardan iki cahil tartışıyor zannederler. Anlatırsın anlarsa anlar anlamazsa boş ver.

@Syxtro "Annemin arkadaşları felç oldu" deyip sonra konuyu değiştirmen. Her neyse uğraşmayacağım, Z kuşağı ne alaka onu anlamıyorum. :D Yazık...

(İşin ne komik kimse profiline baktığımda 15 yaşında olduğunu görmem. :D )
Söyledim zaten annemin arkadaşının kızı söyledi diye, anlamak istemiyorsan sana kalmış.

@Yararsız Üye hocam arkadaş hala yan çiziyor. Yönetime bildirmek ve konu açarak Soysal üyelerini bilgilendirmek gerekli gibi duruyor.

Z kuşağını eleştiren kişinin 15 yaşında olmasına mı güleyim konudan konuya atlamasına mı? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı