Banka/Kart Sipay Kart ile Netflix, YouTube ve Spotify'da %60 Cashback

İnsanlar ilk defa duyduklarını söylemiş ben de ilk defa sipay'in kartını duydum ama sipay uzun zamandır Türkiye'de e-ticaret sistemlerinde kullanılan güvenilir bir ödeme yöntemi. Açıkcası bana nays papara kadar güvenilir geldi.

Sipay kart'ı kullanmayı önermiyorum. Yaklaşık 6 ay kadar önce hiç bir şekilde kullanmadıgım sipay oluşumundan kartımdan 300 tl civarı 2-3 defa para çekildi. Hemen bankamı arayarak kartımı iptal ettirdim. Sipay adlı firmamsıyı aradım ben sizin kartınızı kullanmıyorum hatta yeni öğrendim benim kartımdan para çekmişsiniz dedim. adımı falan aldı baktı bir şeylere cevap : Bankanızı arayın. Ödeme itirazında bulundum fakat kabul edilmedi. Her zamazingo kart'a atlamamakta fayda var.
Biraz Google araştırması yapın özellikle de " Sipay kartımdan para çekmiş " diye aratırsanız yüzlerce kişi büyük miktarlarca olayları var.

Önümüzdeki ay kampanya bitiyor yani yeni geçmeyi düşünen olursa -konu neden hortlamış bilmiyorum- vazgeçsin bence. Çünkü sipay'ın da kullanılırlığı bitecek önümüzdeki ay

Sipay kart'ı kullanmayı önermiyorum. Yaklaşık 6 ay kadar önce hiç bir şekilde kullanmadıgım sipay oluşumundan kartımdan 300 tl civarı 2-3 defa para çekildi. Hemen bankamı arayarak kartımı iptal ettirdim. Sipay adlı firmamsıyı aradım ben sizin kartınızı kullanmıyorum hatta yeni öğrendim benim kartımdan para çekmişsiniz dedim. adımı falan aldı baktı bir şeylere cevap : Bankanızı arayın. Ödeme itirazında bulundum fakat kabul edilmedi. Her zamazingo kart'a atlamamakta fayda var.
Biraz Google araştırması yapın özellikle de " Sipay kartımdan para çekmiş " diye aratırsanız yüzlerce kişi büyük miktarlarca olayları var.
Geçmiş olsun.Ben elektronik para kuruluşlarında para tutmayı mantıklı bulmuyorum bilindikler dışında(Papara,Tosla,Nays,İninal vs.). Bir bankaya bağlı olsalar veya kendilerini kanıtlamış olsalar o zaman tutarım.

Geçmiş olsun. Ben elektronik para kuruluşlarında para tutmayı mantıklı bulmuyorum bilindikler dışında(Papara, Tosla, Nays, ininal vs.). Bir bankaya bağlı olsalar veya kendilerini kanıtlamış olsalar o zaman tutarım.

Kartlarınızı kaydetmeyin içinde ise ihtiyacınız kadar bırakın kampanya ayağına bilgilerimizi veriyoruz bizde biliyoruz zaten ama bir şey kaydetmiyorum ben sadece Nays'ta kartım kayıtlı onda da bir şey çıkıcağını düşünmüyorum İş Bankası büyük bir banka.

Kartlarınızı kaydetmeyin içinde ise ihtiyacınız kadar bırakın kampanya ayağına bilgilerimizi veriyoruz bizde biliyoruz zaten ama bir şey kaydetmiyorum ben sadece Nays'ta kartım kayıtlı onda da bir şey çıkıcağını düşünmüyorum İş Bankası büyük bir banka.
Çok haklısınız.

Geri
Yukarı